Reklama

Niszczył banery wyborcze

Poniedziałek, 08 Listopad 2010 11:57


PIŁA.
Pilscy funkcjonariusze zatrzymali w minioną sobotę 23-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna jest podejrzany o uszkodzenie pięciu banerów na szkodę jednego z komitetów wyborczych.  Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Około północy jeden z policjantów pełniący służbę w budynku pilskiej komendy usłyszał dochodzące z ulicy podejrzane odgłosy. Kiedy funkcjonariusz wyjrzał za okno zauważył mężczyznę, który niszczył znajdujący się tam baner wyborczy. Natychmiast drogą radiową powiadomił o tym fakcie dyżurnego, który wysłał w pościg za podejrzanym mężczyzną patrol interwencyjny. 

Kilka minut później na ulicy Podchorążych policjanci zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy uszkodzenia banera wyborczego. Po chwili był on już w rękach mundurowych. Podczas zatrzymania funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim nóż, którym jak się okazało później niszczył znajdujące się na terenie miasta banery wyborcze. Mężczyzna trafił on do policyjnego aresztu. 

Podczas przesłuchania na komendzie okazało się, że zatrzymany mężczyzna w przeciągu kilku ostatnich dni zniszczył na terenie Piły pięć banerów wyborczych. Przedstawiciel komitetu wyborczego, którego mienie zniszczył wandal, oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych.  

To pierwszy konflikt z prawem zatrzymanego 23-letniego mieszkańca Piły. Nie był on w przeszłości notowany przez Policję. Teraz za popełnione przestępstwo może trafić za kratki nawet na 5 lat.

 


 

 

REKLAMA


Komentarze

007
-1
 
 
Cciekawe które pewnie jak Pis to dobrze jak PO to zostanie przez Ludzi Bugajskiego I Głowskiego surowo ukarany po jak można przeciwko partii miłości być przeciw. A tak serio to po prostu huligan chyba że robił no na zlecenie konkretnej partii
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
ADWOKAT DIABŁA PSYCHA CI SIADŁA
+9
 
 
JEBAĆ WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚĆI!!! 5 LAT ZA BANERY,WOLNOŚĆ ZA CZŁOWIEKA
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
Raf
+6
 
 
popieram to porównanie, przykład mordercy z okolic PKP
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
pol
-3
 
 
popieram zróbmy manifestacje zeby chłopaka nic nie dostał to skandal
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
Złośliwa @
+7
 
 
W bardzo odległych czasach było już hasło "Prawo jest jak pajęczyna , bąk się przebija a na muchę wina " .Teraz to samo tylko za bąka podstawimy tych z immunitetami a pod muchę właśnie tego przeciwnika zaśmiecania miasta. Kiedy się wreszcie skończy "dekorowanie" miasta szpetnymi facjatami za nasze pieniądze. Czy policja po wyborach też będzie taka skuteczna w walce z tymi śmiecącymi tekturowcami i pilśniarzami ?
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
ha,ha,ha
+3
 
 
prawo polskie jest okrutne i bezwzględne....dla niszczycieli banerów i drobnych pijaczków,resztę chroni immunitet... i pieniądze nieopodatkowane.
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
izajasz
+4
 
 
to ci co rozwieszają te plakaty powinni dostać te kary za zasmiecanie, bo powiesić łatwo a potem nie ma komu sprzątnać i się robi syf na ulicach z tych obdartych plakatów.
Ten artykuł z tym wyrokiem zapodam do "śmiechu warte", na pewno wygram.
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
Rysio, taxi driver
+3
 
 
Jeśli w Pile chcesz powiesić ogłoszenie ma jakiejś lampie to musisz udać się do Energetyki celem najmu powierzchni (jak powiesisz nie legalnie to energetyka sama się zgłosi o kasę). Ciekawe czy partie spisują umowy i płacą za wynajem miejsca. Przekonany jestem, że nie. Uprawiają samowolkę.
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
gekON
0
 
 
co za problem przejść się do energetyki i zapytać?
Wtorek 09 Listopad 2010, 03:29
Odpowiedz autorowi
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
wieszający
0
 
 
aby zawiesić plakat na lapie należącej do energetyki należy uzyskać zgodę i partie wieszające na nich plakaty doskonale wiedzą i zgdoy takie posiadają, nie pisze tegow imieniu wszystkich. podobnie sprawa ma się z przystankami autobusowymi i barierkami.
Sobota 13 Listopad 2010, 19:41
Odpowiedz autorowi
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
scot
+1
 
 
pierdolni ..ęty kraj i tyle maasakra co się w tym kraju wyprawia ,zniszczą młodemu człowiekowi życie za to że zniszczył pare kartek aż mnie wściekłośc bierze
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
Sam sobie niszczy życie
+2
 
 
Tylko ktoś musiał za te banery zapłacić Ośle. Jak Ci go tak szkoda, to Ty oddaj pieniądze, pewnie da się to tak załatwić. Więzienie to przegięcie i na pewno nie pójdzie siedzieć, ale gnojek powinnien dostac po dupie - kupienie nowych banerów i koszt ich wyklejenia powinien zrekompensować straty i dac do zastanowienia, zanim znowu zrobi to samo!
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
ha,ha,ha
-2
 
 
tylko po diabła wywieszać plakaty z takimi gębami? Halloween był wcześniej!
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
Olgierd
+1
 
 
Musisz być bardzo brzydki i nieszczęśliwy. I bezrobotny pewnie albo całe życie na L-4, bo mam wrażenie, że to Twój blog a nie forum internetowe;/
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
ha,ha,ha
+1
 
 
nie masz wrażenia,że jesteś Fidelem Castro lub Napoleonem?...bo tak to się zaczyna,a do tego majaki i podejrzliwość...
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
qba
0
 
 
dlaczego taką ilość zadaj pytanie!!!!!! Pan P. G. rozwiesił taką ilość?
Piątek 12 Listopad 2010, 19:07
Odpowiedz autorowi
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
xxx
-4
 
 
SIEMA DUDI :)
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
ha,ha,ha
-1
 
 
czytam w dzisiejszych wiadomościach Interii:"


12 lat więzienia za kradzież dwóch złotych i starego telefonu komórkowego grozi dwóm mężczyznom z Międzyrzeca Podlaskiego.Prawo jak za czasów Robin Hooda ! A za kradzione miliony,umorzenia,przedawnienia i niemoc prawa z powodu "ciężkiej choroby" złodziei.Kraj miłości tuskowej i budującej zgody Komorowskiego.Toż to szok !
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
xyz ziom
+1
 
 
Musial nienawidzic kandydata.
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
mnm
+2
 
 
To nie były plakaty tylko duże banery i należały one do miłościwie nam panującego ZK. Więzienie dla młodego to przegięcie ale koszty musi zwrócić. Baran niepotrezbnie namieszal sobie w papierach. Ale nie żal mi go. Za błędy trzba płacić.
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
kojak
+2
 
 
Tak to były banery pana Kosmatki poczytajcie na Życie Piły.pl
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
paragraFF
+3
 
 
frustracja = akcja
bezmyślność = kara
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
Adamek
+1
 
 
banery, jakie?
A mi zniszczyli baner reklamowy za kilkanaście tysięcy, sprawcy nie wykryto..........
Autor *
Zatwierdź
Anuluj
bonzo
0
 
 
Pewnie za żużel niszczył banery :)
Autor *
Zatwierdź
Anuluj


REKLAMA

Internetowy dziennik FaktyPilskie.pl zastrzega sobie prawo redakcji do skrótów, bądź usunięcia komentarza zawierającego treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca tego rodzaju komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.
 
GALERIA
Wybrane zdjęcia z naszej galerii

FAKTYPILSKIE.PL Wszelkie prawa zastrzeżone
Design by: StudioSzahal.pl

hosting zapewnia zenbox.pl

strona główna | galeria | reklama | ogłoszenia | kontakt z redakcją