Zamknij
REKLAMA

Nie przegap! Darmowe wejściówki na Akademię Budowy w Bydgoszczy

09:50, 31.05.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Fot. materiały promocyjne

Planujesz budowę domu? A może już jesteś w jej trakcie? Nie wiesz gdzie szukać oszczędności? W rozwiązaniu tego i innych problemów pomogą Ci specjaliści z branży budowlanej, a wśród nich praktycy, podczas 11 edycji Akademii Budowy. Tym razem konferencja odbędzie się w Bydgoszczy.

10 czerwca od godziny 8 do 18 odbędzie się konferencja praktyczno-szkoleniowa z zakresu budowy domu, organizowana przez firmę Tooba.pl oferującą projekty domów. Na program składa się cykl wykładów oraz część warsztatowa, gdzie uczestnicy nauczą się m.in. murowania ścian na sucho. Dodatkowo ostatnie 3 godziny poświęcone zostaną indywidualnym konsultacjom, gdzie każdy będzie mógł bezpłatnie skorzystać z porad ekspertów. Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w tym etapie, zabierz ze sobą najlepiej mapki do celów projektowych, wyrys i wypis z gruntów oraz MPZP (lub warunki zabudowy). Dzięki temu architekt, kosztorysant i konstruktor przeprowadzą kompleksową analizę. To jedyne takie wydarzenie, gdzie w ciągu jednego dnia można bezpłatnie uzyskać nie tylko wiedzę, ale także profesjonalne analizy, co przekłada się na spore oszczędności finansowe.

- Program konferencji staraliśmy się ułożyć w taki sposób, aby znalazły się w nim punkty dotyczące różnych etapów powstawania domu – od procedur formalno-prawnych po konstrukcję dachu czy montaż stolarki okiennej – mówi Mikołaj Bykowski, jeden z organizatorów – Zapotrzebowanie na tego rodzaju tematykę jest ogromne, wszystkie dotychczasowe Akademie Budowy spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem i wysoką oceną uczestników. To nas motywuje do organizowania kolejnych – dodaje.

Czego dowiesz się podczas Akademii Budowy?

Bydgoszczy spotka się grono ekspertów z różnych zakresów w ramach branży budowlanej, także tematyka nie będzie zawężona tylko do jednego etapu. Uczestnicząc w wydarzeniu dowiesz się:

  • Jak wybrać projekt domu, ile kosztuje jego adaptacja, jakie formalności są wymagane?
  • Jak samodzielnie budować ściany z ceramiki budowlanej?
  • Jak zamontować i zaizolować dach?
  • Jak dobrać stolarkę okienną i drzwiową, by nie dopuścić do strat ciepła?
  • Jak zdalnie sterować bramą garażową?
  • Jak wybrać źródło ciepła?
  • Na czym polega rekuperacja i czy warto ją instalować?

Jak uzyskać darmową wejściówkę?

Wystarczy zarejestrować swój udział w wydarzeniu na stronie Akademii Budowy. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się pod adresem: http://akademiabudowy.pl/bydgoszcz.

 

Data: 10 czerwca 2017 r.

Miejsce: Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018