Zamknij
REKLAMA

Spółka 4.IP kupiła za 220 tys. zł działkę w SSE

14:36, 07.07.2017 | UM Piła
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj odbył się pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości stanowiącej działkę nr 61/9 (obręb 28) o powierzchni 0,5082 ha, położonej w rejonie ulicy Wawelskiej w Pile, w obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Podstrefa Piła.

Nabywcą działki została firma 4.IP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pile. Najwyższa cena uzyskana w przetargu to 220.200 zł.

4.IP sp. z o.o. jest powiązana z ImProvia Sp. z o.o. - międzynarodową firmą inżynieryjną, która specjalizuje się w elektrycznej/mechanicznej inżynierii projektowania oraz inżynierii zaopatrzenia. ImProvia funkcjonuje na różnorodnych sektorach rynku, takich jak przemysł, energetyka, systemy zaawansowanych technologii oraz lotnictwo. ImProvia posiada swoje siedziby w kilku krajach europejskich, tj. Polsce, Niemczech i Szwecji, a główna kwatera mieści się w Holandii. Plany spółki zakładają rozwinięcie biura projektowego i zaplecza produkcyjnego właśnie w Pile.

(UM Piła)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone