Zamknij
REKLAMA

Omnires akcesoria – chromatycznie, ekologicznie i akwatycznie

14:26, 12.07.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Fot. Materiały promocyjne

Wiele osób zastanawia się, co to takiego omnires akcesoria. W Internecie można znaleźć dużo informacji na ten temat. W skrócie można powiedzieć, że chodzi o łazienki, a konkretniej o akcesoria łazienkowe.

Chromowane szczotki do WC

Czy jeszcze charakteryzują się omnires akcesoria? Łączy je kolor chromu. Są to na przykład eleganckie chromowane akcesoria do pryszniców, uchwyty na papier toaletowy, szklane półki, mydelniczki stojące z chromu czy chromowane szczotki do WC. To, co cechuje chrom to uniwersalne piękno i praktyczne zastosowanie. Bo chrom pasuje do wszystkiego. I wspaniale wydobywa kolor i głębie z innych kolorów. Na przykład chromowana szczotka do WC świetnie pasuje do pomarańczowej szafki łazienkowej. Ciekawym pomysłem jest też połączenie czerni ścian w łazience z bielą szafek i dodatkami z chromu. Chromowane omnires akcesoria ciekawie sprawdzą się także w połączeniu z czerwienią. Srebro bowiem świetnie pasuje do czerwieni.

Ekologicznie i chromatycznie

Z czym można jeszcze łączyć srebro? Otóż ciekawym pomysłem jest połączenie na przykład morskiego koloru obudowy wanny i lustra, chromowanych dodatków i zieleni kwiatów. To bardzo oryginalny pomysł postawienie kwiatów w doniczkach w łazience. To pomysł bardzo eko. Ekologiczność zieleni jak widać świetnie sprawdza się w połączeniu z nowoczesnością chromu. Taki zaskakujący duet to świetna gra przeciwstawień. Poza tym zieleń jest obecnie bardzo modna, tak jak modny jest trend ekologiczny. Nadchodzi nowa era, w której będziemy bardziej zwracać uwagę na ekologię niż na technikę. Już teraz zwracamy większą uwagę na zwierzęta, promowany jest nurt wegetarianizmu. Zieleń to zatem świetny wybór i kontrast dla srebra. 

Symbolika wody

Omnires akcesoria to także wybór bardzo praktyczny. Chromowane meble bowiem łatwo jest czyścić. Chrom ma również swoją symbolikę. Świetnie pasuje do akwatycznej stylistyki łazienki. Dlaczego? Otóż srebro, poprzez symbolikę księżyca, jest związane symbolicznie z wodą. Nawiązuje więc do przeznaczenia łazienki, w której można się wykąpać. Aby pozostać w tej stylistyce, warto zastosować błękitną obudowę do wanny, która także będzie nawiązywać do wody. Można też zastosować dużo luster – doda to wnętrzu przestrzenności i zaakcentuje styl. Omnires akcesoria, typu chromowane mydelniczki czy dozowniki mydła świetnie też odnajdą się w połączeniu z czernią, bowiem czerń kojarzy się z ciemnymi prawodami, które były na początku świata, zanim wyłoniły się planety. 

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018