REKLAMA

ImProvia zapłaciła za działkę ponad 270 tys. zł

17:57, 07.08.2017 | UM Piła
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj przed notariuszem Magdaleną Wadowską-Wachowicz podpisana została umowa przeniesienia prawa własności nieruchomości stanowiącej działkę nr 61/9 (obręb 28) o powierzchni 0,5082 ha, położonej w rejonie ul. Wawelskiej w Pile, na rzecz firmy 4.IP Sp. z o.o. w Pile. Cena sprzedaży to 270.846 zł brutto.
 
Z ramienia 4.IP Sp. z o.o. umowę sygnowali Przemysław Wojcieszak - prezes zarządu oraz Maciej Wojciechowski - członek zarządu, Gminę Piła reprezentowała zastępca prezydenta Beata Dudzińska.
 
- Firma 4.IP jest powiązana finansowo z firmą ImProvia i została powołana do tego, aby zainwestować w zaplecze produkcyjno-konstrukcyjne firmy ImProvia. Jesteśmy firmą konstrukcyjną z branży mechanicznej i maszynowej: projektujemy, a następnie realizujemy maszyny, łącznie z ich wdrożeniem w siedzibie klienta. W związku z tym, że rok do roku notujemy wzrost i udało nam się w porozumieniu z Miastem Piła zakupić działkę w strefie przemysłowej, planujemy inwestycję w halę o powierzchni około 1.000 m kwadratowych - powiedział po uroczystości podpisania umowy prezes Przemysław Wojcieszak.

- Tym samym w strefie ekonomicznej pozostały już tylko dwie działki na sprzedaż. Przystępujemy także do realizacji drogi przy ulicy Wawelskiej, a więc równolegle będziemy realizować uzbrojenie i infrastrukturę tego terenu - mówiła, gratulując przedstawicielom firmy ImProvia zakupu działki, wiceprezydent Beata Dudzińska.  

 

(UM Piła)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018