REKLAMA

Zainwestuj w siebie: przyjdź na Targi Pracy i Kariery

12:27, 16.10.2017 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W dniach 20-21 października w pilskim Inwest-Parku odbędą się VIII Subregionalne Targi Pracy i Kariery.

Szukasz pracy? A może chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? Masz hobby, ale nie wiesz jak na nim zarabiać? Zainwestuj w siebie i przyjdź na Targi.

20 października o godzinie 11.00 rozpoczną się Targi Edukacyjne "Pilska Warsztatownia", zaś nazajutrz Targi Pracy i Kariery "Mobilni na rynku pracy".

Podczas jesiennej edycji targów zaprezentowana zostanie oferta dla osób zainteresowanych podjęciem pracy, rozwojem swojej kariery zawodowej, a także dla absolwentów, którzy dopiero wstępują na rynek pracy.

- Podobnie jak w przypadku wcześniejszych edycji Targów, tak i tym razem liczymy na obecność pracodawców z Piły i regionu. Oferujemy im miejsca wystawowe, na których będą mogli zaprezentować profil swojej firmy, jak i przeprowadzić bezpośrednie rozmowy z potencjalnymi pracownikami. Chętni będą mogli na miejscu skorzystać ze specjalnego miejsca, przeznaczonego na przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej - informują organizatorzy.

Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery to także warsztaty dla młodzieży, spotkania z praktykami biznesu, bogata oferta studiów wyższych oraz podyplomowych.

Firmie, która posiada konto w Platformie Praca Inwest-Parku, wystarczy się zalogować i wybrać odpowiednie opcje podczas rejestracji na targi. Firmy, które nie posiadają takiego konta, muszą skorzystać z przycisku "Załóż konto firmowe".

Szczegóły TUTAJ

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2017