Zamknij
REKLAMA

Apartamenty Wieża. Dzisiaj drzwi otwarte

10:14, 17.02.2018 | artykuł promocyjny
REKLAMA
Skomentuj

To jedyny taki obiekt w Polsce. Projekt "Apartamenty Wieża" scalił w jedno zabytkową wieżę ciśnień, nowoczesną architekturę oraz wspaniałą lokalizację nad jeziorem Raduń.

Na przepięknej działce o powierzchni ok. 3300 m kw. – na 13-metrowej skarpie nad jeziorem Raduń, w scenerii urokliwego starodrzewia – kończy się właśnie budowa unikatowego kompleksu 32 luksusowych apartamentów. Sercem projektu jest stara wieża ciśnień, która służyła mieszkańcom Wałcza do 1990 roku. Teraz przeszklony łącznik spiął ją z nowoczesną bryłą apartamentowca, czyniąc ze 116-letniego zabytku integralną częścią apartamentów.

Prawdziwą perełką w tym architektonicznym cacuszku jest trzypoziomowy apartament na szczycie wieży. Wjeżdżamy doń na siódme piętro windą, gdzie otwiera się przed nami przeszklony poziom z łazienką, kuchnią i częścią dzienną, po czym na dwie następne kondygnacje wchodzimy schodami w okrągłej przestrzeni o średnicy ok. 10 metrów. Na szczycie dwanaście okien umieszczonych równomiernie po obwodzie umożliwia oglądanie panoramy miasta z wysokości około 40 metrów nad poziomem jeziora. Na kondygnacji pośredniej jest jeszcze wyjście na 45-metrowy taras z miejscem na grilla i… przydomowy ogródek.

To mieszkanie wyjątkowe, ale pozostałe również są bardzo ciekawe. Z 32 lokali o powierzchni od 40 do 160 m kw. tylko cztery mają identyczny układ pomieszczeń. Z każdego widać jezioro. Kilka apartamentów ma wkomponowany kawałek wieży z zachowanymi m.in. ceglanymi ścianami i elementami starej armatury. W lokalach w przeszklonym łączniku z oknami wychodzącymi na jezioro i południe zaprojektowano część dzienną z salonem i otwartą kuchnią, a w wieży sypialnię z garderobą i łazienką. Atutem innych apartamentów są z kolei duże balkony.

Budynek ma same plusy. Będzie energooszczędny. Dzięki ogrodzeniu terenu i całodobowemu monitoringowi, lokatorzy będą mieli zagwarantowane bezpieczeństwo i intymność. Do ich dyspozycji będą m.in. plac zabaw, siłownia, boisko, strzeżony parking, garaże. Dostęp do wszystkich apartamentów na siedmiu piętrach oraz do garaży podziemnych zapewni szybkobieżna winda.

Już dzisiaj "Apartamenty Wieża" stają się nietuzinkową wizytówką Wałcza. Niepowtarzalny obiekt można podziwiać z wielu zakątków miasta, np. z Placu Wolności czy promenady otaczającej jezioro Raduń.

Inwestorem przedsięwzięcia jest rodzinna firma zawiązana przez braci Janusza i Pawła Bielenia. Za wykonanie inwestycji odpowiada Przedsiębiorstwo Budowlane Peberol Sp. z o.o w Chodzieży. Budowa ma zostać sfinalizowana za trzy miesiące.

W sobotę 17 lutego w godzinach 12.00-15.00 w ramach dnia otwartego będzie można obejrzeć budynek z bliska, wejść do praktycznie gotowych mieszkań (ponad połowa została już sprzedana), skonsultować się z architektem wnętrz, czy porozmawiać z działem sprzedaży. Inwestorzy przygotują też specjalną ofertę dla czytelników Faktów Pilskich. Zapraszamy!

Kontakt: BIURO SPRZEDAŻY tel. +48 691 73 90 21, sprzedaz@apartamentywieza.pl, www.apartamentywieza.pl

 

(artykuł promocyjny)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

mieszkaniec wałczamieszkaniec wałcza

5 0

Pięknie! 14:34, 29.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

chciałbymchciałbym

4 0

Cudowny budynek:) 15:17, 29.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018