Zamknij
REKLAMA

Oto Hity naszego regionu!

10:47, 25.02.2018 | msz
REKLAMA
Skomentuj

Po raz 23. wręczono nagrody w konkursie Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów. Tym razem finałowa gala odbyła się w poznańskim Hotelu Andersia.

Konkurs narodził się w połowie lat 90. w Pile, by wkrótce przenieść się do stolicy Wielkopolski. Jego ideą jest coroczne wyłanianie i promocja szczególnie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych. To zarazem rodzaj prestiżowego narzędzia promocyjnego, oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji, czy instytucji.

Do tegorocznej edycji konkursu zarekomendowano 276 zgłoszeń z terenu województw wielkopolskiego i lubuskiego, z czego do finału zakwalifikowano 82 podmioty spełniające wymagania regulaminowe.

Z regionu pilskiego po raz pierwszy po tytuł "HIT 2017" sięgnęły: Polskie Zakłady Zbożowe Spółka z o.o. w Wałczu (za budowę nowoczesnej, innowacyjnej wytwórni pasz w Pile), Meda Veneer w Białośliwiu (za dynamikę rozwoju przedsiębiorstwa), Miasto Czarnków (za utworzenie Centrum Aktywności Senioralnej w Czarnkowie), Jan-Bus Janusz Walczak w Budzyniu (za wysoką jakość świadczonych usług w zakresie przewozów pasażerskich w oparciu o 15-letnią tradycję), Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe "Wentmar" w Pile (za jakość świadczonych usług w zakresie serwisu, montażu oraz sprzedaży systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych), "Renol" Sp. z o.o. w Złotowie (za jakość usług w zakresie malowania proszkowego elementów z aluminium), Centrum Kosmetologii "Aisha" Joanna Serówka w Pile (za dynamikę rozwoju przedsiębiorstwa oraz jakość usług w branży kosmetologicznej), PH "Soforek" Jacek Soforek w Szamocinie (za wysoką jakość produkowanych wafli do lodów), Centrum Terapii Jąkania w Szamocinie (za efektywność w zakresie terapii w oparciu o metodę L.Z. Arutiunian).

Tytuł "HIT 2017 II stopnia" otrzymali: Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie (za modelowe zarządzanie Spółdzielczym Bankiem Ludowym w Zakrzewie w oparciu o innowacyjne i nowoczesne działania uwzględniające ponad 100 letnią tradycję), Dariusz Korbut D.A. Korbut w Pile (za innowacyjne rozwiązania IT dla branży TSL, optymalizujące organizację transportu oraz inne procesy logistyczne), Hurt-Detal Artykuły Przemysłowe Ogumienie i Wyroby Gumowe Danuta Nowak w Pile (za działalność firmy w oparciu o zasady etyki w biznesie), Zakład Blacharsko-Lakierniczy Adam Luboński w Pile (za działania na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu uwzględniającej interesy społeczne, ze szczególnym uwzględnieniem działań na rzecz rozwoju sportu), Gmina Trzcianka (za termomodernizację siedmiu obiektów szkół i przedszkoli oraz budowę boiska dla klas sportowych przy Szkole Podstawowej nr 2 w Trzciance).

Od tego roku statuetką "Kryształowy HIT 2017" poszczycić się mogą: Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Kacmar" Rafał Wardak w Stróżewie (za walory smakowe i jakościowe kiełbasy białej i szynki cygańskiej) oraz PHU "Gólcz i Synowie" w Białośliwiu (za działania przedsiębiorstwa w oparciu o Społeczną Odpowiedzialność Biznesu uwzględniającą interesy społeczne).

"Rubinowy HIT 2017" jest odtąd w dorobku Gminy Szamocin (za kultywowanie kultury Ziemi Szamocińskiej poprzez organizację przedsięwzięcia "Gęsina z łąk Szamocina"), PPHU "Chrupek" F.P.T. Miedzińscy Sp.j. w Złotowie (za działania przedsiębiorstwa na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu uwzględniającej interesy społeczne) oraz spółki P.T.S. "Cerplast" w Oleśnicy (za dynamikę rozwoju przedsiębiorstwa dzięki modelowemu zarządzaniu w oparciu o zasady etyki w biznesie).

"Złoty HIT 2017" wręczono Stadninie Koni w Dobrzyniewie (za hodowlę koni i bydła, opartą na solidnych tradycjach i konsekwentnie realizowanych programach hodowlanych – czempionatów w skali krajowej i międzynarodowej), Nadnoteckiemu Bankowi Spółdzielczemu w Białośliwiu (za działalność banku w oparciu o etykę w biznesie oraz społeczną odpowiedzialność biznesu) oraz spółce "Unimetal" w Złotowie (za tworzenie silnej marki i dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa w oparciu o najnowsze, innowacyjne technologie).

"Platynowy HIT 2017" dołączył do grona dotychczasowych laurów firmy "Komat" Mieczysław Kozłowski w Romanowie Dolnym (za budowanie wizerunku przedsiębiorstwa oraz stworzenie silnej światowej marki własnej w oparciu o 25-letnie doświadczenie i tradycję) oraz Gminy Wieleń (za systemową organizację i wspieranie przedsięwzięć na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego, kultury fizycznej i turystyki oraz kultury w Gminie Wieleń).

"Irydowy HIT 2017" wzbogacił kolekcję nagród Zakładu Cukierniczego "Kraina Słodkości" Franciszek Tomke w Zakrzewie (za walory smakowe i jakościowe "Lodów Rzemieślniczych" produkowanych na naturalnych składnikach według własnej receptury) oraz Piekarni "Bochenek" w Trzciance (za walory smakowe linii pieczywa żytniego produkowanego na naturalnym zakwasie).

"Palladynowy HIT 2017" stał się uhonorowaniem dotychczasowych dokonań Pralni "SONIA" Stanisław Pirch w Pile (za utrzymywanie pozycji lidera w skali kraju w zakresie usług pralniczych dla podmiotów instytucjonalnych), Rolniczego Kombinatu Spółdzielczego w Bądeczu (za wysoką efektywność w zakresie produkcji mleka oraz produkcji roślinnej i zwierzęcej) i Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łobżenicy (za utrzymywanie na najwyższym poziomie jakościowym produkowanych wyrobów mlecznych w oparciu o 125-letnią tradycję i doświadczenie).

"Dysprozowy HIT 2017" trafił do Piekarni "Rogalik" w Trzciance (za walory smakowe i jakościowe chleba z nasionami goji i żurawiną oraz ciastek - tartaletki i snikers).

Po raz pierwszy wręczono tytuł "Rodowy HIT 2017". Odebrali go posiadacze nagród wszystkich poprzednich stopni konkursu: spółka "Jenox" Akumulatory w Chodzieży (za tworzenie silnej marki i dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa) oraz Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie (za modelowe zarządzanie spółdzielnią w oparciu o produkcję najwyższej jakości wyrobów mlecznych).

Wręczono także statuetki "HIT Promocji Regionu 2017" jako wyraz uznania dla działań na rzecz promowania regionu dzięki osobistemu zaangażowaniu w rozwój gospodarczy. Otrzymali je Mieczysław Zaremba - prezes RKS w Bądeczu oraz Gmina Białośliwie i Gminny Ośrodek Kultury w Białośliwiu (za działania na rzecz promowania dokonań kulturalno-społeczno-gospodarczych mieszkańców gminy oraz organizacji pozarządowych).

- Dokonania wszystkich laureatów naszego konkursu zasługują na wzorowanie się innych podmiotów, a przyznane im tytuły HIT stanowią potwierdzenie rangi ich działalności - podkreślił organizator konkurs Tadeusz Jasiuwian z Instytutu Certyfikacji i Jakości Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów.

Na Gali Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów tradycyjnie nie zabrakło muzyki: wystąpiła Marta Jasiuwian, wokalistka zespołu Esemes, oraz w finale - Wanda Kwietniewska, solistka grupy Banda i Wanda.

(msz)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Ble, ble, ble....Ble, ble, ble....

16 0

- "(za działalność banku w oparciu o etykę w biznesie oraz społeczną odpowiedzialność biznesu)". Ktoś to rozumie? To już za to co powinno być normalnością i biznesową przyzwoitością, dostaje się teraz Hity? 20:29, 25.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KasaKasa

8 3

Hity kity, płacą za nagrody a ludzią zapominają takie to hity..... 07:13, 26.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

??

0 0

Jak wiesz to napisz ile było naiwnego wpisowego? 09:30, 26.02.2018


REKLAMA

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie firma WYDAWNICTWO FAKTYPILSKIE.PL Mariusz Szalbierz, ul. 4 Stycznia 72, 89-340 Białośliwie, oraz nasi Zaufani Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie internetowej do Twoich potrzeb i zainteresowań oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z naszej strony internetowej wraz z funkcjonalnościami na niej udostępnianych ,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów. Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności, między innymi aby: dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań,zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym, aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. dostawcą usług IT, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Zaufanym Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Informujemy, że na naszej stronie internetowej dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych Partnerów.

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak to zrobić.

Zaznacz przycisk „Zgadzam się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu przez WYDAWNICTWO FAKTYPILSKIE.PL Mariusz Szalbierz, ul. 4 Stycznia 72, 89-340 Białośliwie i naszych Zaufanych Partnerów jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie aktywności na stronie internetowej zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne , masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności..

Zgadzam sięNie teraz
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone