Zamknij
REKLAMA

Trener pokazał jak walczy się z cieniem

10:00, 18.04.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W sali Sportów Walki MOSiR w Pile odbył się niecodzienny trening bokserski. Licencjonowany trener pilskiego Sokoła poprowadził trening pokazowy.

W zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy IIIB ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pile. Trening rozpoczął się rozgrzewką ogólnorozwojową z elementami boksu, następnie była technika boksu w kolumnie ćwiczebnej oraz praca na workach bokserskich. Chętni mogli w ringu spróbować swych sił w zabawie bokserskiej z partnerem.

Na zakończenie trener zaprezentował pokaz pracy na skakance oraz tzw. walkę z cieniem.

- Wszyscy uczestnicy zajęć okazywali zmęczenie, ale również zadowolenie.  Zapraszam inne szkoły i klasy do współpracy - zachęca trener Sławomir Nowicki (kontakt tel. 602 802 613).

(fp)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone