Judocy przywieźli worek medali z Szubina

17:59, 19.05.2018 fp

Podopieczni trenerów Józefa  i Tomasza Jopków wystąpili dziś w Szubinie na Otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego Młodzików i Dzieci w Judo.

Złote medale wywalczyli: Kacper Dupla, Cezary Pigulewski, Zuzanna Bogdańska i Jakub Pudłowski. Srebrne medale przywieźli doi domów: Seweryn Kamiński, Hanna Romanowska, Bartosz Jopek, Konstancja Kadecka, Filip Dupla, Filip Grzegorczyk, Magda Kuskowska, Marysia Maciejewska, Zuzanna Topór, Filip Janocha, Paweł Łajdych i Mateusz Mazurek. Brązowe medale zdobyli: Arkadiusz Barmuta-Krakowiak, Jakub Ciepłuch, Weronika Bujko, Paweł Pluta, Zofia Maciejewska, Joanna Zdrenka, Zofia Jasińska, Marcelina Kusz, Oskar Nawrocki, Jakub Klement i Witold Pawlak.

W sumie w turnieju wystartowało 218 zawodników z 25 klubów. UKS "6" Piła  w kwalifikacji drużynowej zajął drugie miejsce.

Trenerzy i władze klubu dziękują Wojciechowi Andrzejewskiemu za pomoc w wyjeździe do Szubina.