Srebrny medal Kasi Wiszniewskiej na mistrzostwach Polsk

11:55, 07.10.2018 fp Aktualizacja: 11:59, 07.10.2018

Bardzo dobrymi wynikami zapisali drugi dzień 62. Mistrzostw Polski Seniorów w Judo Warszawie podopieczni trenerów Józefa i Tomasza Jopków.

Srebrny medal w kategorii wagowej 48 kg zdobyła Katarzyna Wiszniewska, studentka PWSZ w Pile, powtarzając wynik z ubiegłego roku. Na piątym miejscu w wadze 73 kg uplasował się Adam Stodolski.

- Jest to bardzo dobry wynik Adama, gdyż wystartował jako junior i zajął wysokie, piąte miejsce. Nigdy dotąd zawodnik z klubów w Kaczorach i Pile nie był tak wysoko notowany w kategorii seniorów - komentuje Józef Jopek.

Beniamin Podemski (waga 60 kg) zajął w Warszawie 9. miejsce. Oskar Pazdaj (waga 66 kg) i Tomasz Stodolski (waga 73 kg) odpadli na etapie walk eliminacyjnych.

Trenerzy Józef i Tomasz Jopkowie zapraszają 12 października na godzinę 16.00 na parking przed marketem Intermarché przy ulicy Wyspiańskiego w Pile. Odbędzie się tam pokaz judo i samoobrony w wykonaniu medalistów mistrzostw Polski. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich poczęstunek - grochówkę.