Podopieczni Józefa i Tomasza Jopków przywieźli worek me

09:29, 14.10.2018 fp Aktualizacja: 09:32, 14.10.2018

36 medali wywalczyli podopieczni trenerów Józefa i Tomasza Jopków na Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Kcyni. 16 krążków miało złoty kolor.

Złote medale zdobyli Zuzanna Bogdańska, Aleksandra Jopek, Mateusz Koc, Paulina Szumilas, Oliwier Werner, Błażej Cebieniak, Filip Dupla, Olga Szlęzak, Bartosz Jopek, Filip Janocha, Kamil Grabowski, Konstancja Kadecka, Kacper Dupla, Kamila Piosik, Magda Kuskowska, Michał Przewoźniak.

Srebrne medale wywalczyli Tymon Ambroziak, Zuzanna Topór, Agata Szlęzak, Zosia Jasińska, Arkadiusz Barmuta Krakowiak, Kacper Pisarek, Igor Smolarz, Mateusz Dolny, Natalia Piosik, Mateusz Mazurek, Seweryn Kamiński.

Brązowe medale przywieźli z Kcyni Antoni Koc, Kuba Pisarek, Piotr Tuczyński, Filip  Paczesny, Hubert Kirchestain, Tomasz Przewoźniak, Mateusz Kowalski, Marcelina Kusz i Zosia Maciejewska.

W ogólnej klasyfikacji podopieczni pilskich trenerów zdobyli drużynowo pierwsze miejsce, wyprzedzając drużynami z Grudziądza i Bydgoszczy.

- Podziękowania należą się także rodzicom - za wytrwałość i determinację w wspieraniu swoich dzieci - podkreślają Józef i Tomasz Jopkowie.