Zamknij
REKLAMA

Pięciu ze Sportów Walki wystąpi w Macedonii

13:15, 12.08.2017 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Niespełna trzy tygodnie pozostały do rozpoczęcia mistrzostw Europy kadetów i juniorów w kick boxingu. Impreza odbędzie się w dniach 2-10 września w Macedonii, a wystartuje w niej aż pięciu reprezentantów klubu Sporty Walki Piła.

Kacper Tecław, Jakub Kobus, Piotr Woźniak, Dawid Siek i Jakub Szymanowski powołanie do kadry Narodowej oraz start w tak prestiżowym turnieju wywalczyli sobie udanymi startami w pierwszym półroczu oraz zdobytymi medalami na mistrzostwach Polski. Trenerzy pilskiego klubu Przemysław Drajer i Przemysław Leniec liczą, że zawodnicy wrócą do Piły z medalami. Temu służą ciężkie przygotowania, które rozpoczęły się już na początku wakacji. Obecnie zawodnicy przebywają na zgrupowaniach kadry, gdzie w gronie najlepszych z całej Polski szlifują formę.

Klub Sporty Walki Piła prowadzi cały czas zbiórkę finansów na wyjazd gdyż wyjazd jest tylko częściowo finansowany przez Polski Związek Kick Boxingu.

Klub dziękuje instytucjom, firmom i osobom, które do tej pory wsparły zbiórkę: starosta pilski Eligiusz Komarowski, poseł Marcin Porzucek, Miejska Energetyka Cieplna w Pile, Den Baven Artur Gaj, Press-metal.pl, Atom Tomasz Polcyn przyczepy.pila.pl, Siłownia Colos Gym, sklep Power Muscle Piła Tesco, Akom Systemy i urządzenia ochrony mienia, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Kaczorach oraz mnóstwo osób, które wsparły klub prywatnie.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018