PTPS Piła - ŁKS Łódź. Ach, co to był za mecz!

07:39, 06.02.2018 Dariusz Trojanowski
Skomentuj fot. Dariusz Trojanowski fot. Dariusz Trojanowski

Mecz pomiędzy Enea PTPS Piła a ŁKS Commercecon Łódź, pomimo złego początku dla gospodyń (1:7), zakończył się pięknym zwycięstwem pilanek.

Cóż to był za mecz! Faworytkami tego spotkania były łodzianki, które zajmują drugą lokatę w tabeli Ligi Kobiet, a nasze siatkarki w ubiegłym tygodniu uległy sensacyjnie ostatniej drużynie ligi. Pierwsze dwa sety zostały zapisane na konto zawodniczek z Piły, trzeci, po 10-minutowej przerwie, wygrały łodzianki. Czwartego seta pilanki już nie miały zamiaru przegrać, zdecydowanie wyszły na prowadzenie, a ich przeciwniczki zaczęły popełniać więcej błędów. Nasza przewaga utrzymała się do końca seta i przypieczętowała zwycięstwo gospodyń w tym meczu.

Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 3:1 ( 25:22; 25:19; 17:25 i 25:17). MVP Jelena Trnić.