Enea PTPS Piła - Poli Budowlani Toruń 3:1

09:02, 18.02.2018 Dariusz Trojanowski
Skomentuj fot. Dariusz Trojanowski fot. Dariusz Trojanowski

Wczorajszy mecz pomiędzy Enea PTPS Piła a Poli Budowlani Toruń był bardzo ciekawym sportowym widowiskiem. I co najważniejsze - prym wiodły w nim pilanki.

Lekkie "zachłyśnięcie" w trzecim secie na szczęście nie spowodowało przykrych konsekwencji. Nasze zawodniczki bardzo stanowczo i z sukcesem wygrały pierwszego seta do 15 (prowadziły już 20:9), drugiego po wyrównanej walce do 20. Po 10-minutowej przerwie niestety musiały uznać wyższość torunianek, przegrywając trzeciego seta do 21. Na szczęście to było wszystko, na co było stać gości. Pilanki po skutecznej grze Agaty Babicz i Dajany Boskovic wyszły na prowadzenie w czwartej odsłonie spotkania i powtórzyły wynik z pierwszego seta, wygrywając ostatecznie 3:1 (25:15; 25:20; 21:25 i 25:15).

Zawodniczką meczu została wybrana Dajana Boskovic. Szkoda, że nie można było uhonorować drugiej zawodniczki, bo bardzo dobry mecz zagrała też Karolina Różycka.