Zamknij
REKLAMA

Nie bądź jeleń - zaprogramuj swoją karierę!

07:59, 04.10.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

We wrześniu w Pile ruszyła pierwsza w mieście szkoła programowania dla osób dorosłych - Pilska Szkoła Programowania.

Projekt jest realizowany we współpracy z pilskim Inwest Parkiem i będzie obejmował kursy komputerowe z podstaw programowania, testowania i tworzenia programów komputerowych w technologiach .NET i Java. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych programistów, których pasją jest dzielenie się wiedzą. Uczestnicy szkoleń będą mogli poznać języki i narzędzia niezbędne w pracy programisty, administratora systemów komputerowych oraz architekta systemów komputerowych. Pierwszym szkoleniem oferowanym w Pile jest Podstawowy Kurs Programowania. Na zajęciach będzie można poznać języki C# i Javascript, a także narzędzia kontroli wersji i bazy danych SQL.

W programie szkolenia jest m.in. stworzenie własnej strony internetowej oraz tworzenie automatycznych testów z wykorzystaniem najnowszych narzędzi. Kurs będzie obejmował 6 spotkań odbywających się w weekendy.

Zapisy trwają do 15 października br. Więcej informacji na stronie psp.pila.pl.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone