Zamknij
REKLAMA

Na Górze i Czesław Mozil na rzecz DPS w Rzadkowie

14:49, 30.11.2017 | fp
REKLAMA
Skomentuj

5 grudnia zespół Na Górze wystąpi razem z Czesławem Mozilem. Podczas koncertu zorganizowana zostanie zbiórka funduszy na rzecz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie, wśród których są dwaj muzycy Na Górze: wokalista Adam i perkusista Robert.

- To będzie przedsięwzięcie wielowymiarowe. Wydźwięk charytatywny akcji jest tylko jednym z nich. Zespół Na Górze gra świetną muzykę i łamie stereotypy. Choćby dlatego warto obejrzeć go w akcji. Tym bardziej, że towarzyszyć mu będzie Czesław Mozil, gwiazda, której koncerty zawsze są wyjątkowym spektaklem. Jestem szczęśliwy, mogąc wesprzeć tak szlagierowe wydarzenie, na które serdecznie wszystkich zapraszam – mówi patron koncertu, starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Koncert odbędzie się 5 grudnia o godzinie 19.00 w Młodzieżowym Domu Kultury "Iskra". Zbiórka funduszy na DPS w Rzadkowie odbędzie się przed wejściem do sali. Minimalna kwota wpłaty wynosi 40 zł.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc, konieczna jest rezerwacja, której należy dokonać najpóźniej do 30 listopada wraz z podaniem imienia i nazwiska na adres: [email protected]. Decyduje kolejność rezerwacji.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone