Zamknij
REKLAMA

Zagłosujmy na Mirosława Nalepę!

08:00, 28.01.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Mirosław Nalepa, lider zespołu Slovian'sky, znalazł się w gronie nominowanych do tytułu "Osobowość Roku Głosu Wielkopolskiego" w kategorii kultura.

Mirosław Nalepa otrzymał nominację za zorganizowanie z zespołem niezwykłej akcji charytatywnej. Pilska formacja Slovian'sky wydała w ubiegłym roku płytę "Bramy" - cały dochód z jej sprzedaży trafił na konto Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej, które prowadzi zbiórkę pieniędzy na budowę pierwszego w Pile stacjonarnego hospicjum.

- To nominacja dla całego zespołu Slovian'sky - podkreśla Mirosław Nalepa.

Aby oddać głos na Mirka, należy wysłać sms na numer 72355 o treści GWK.30 (koszt 2,46 zł z VAT). TUTAJ bieżące wyniki głosowania.

Głosowanie będzie trwać do 31 stycznia do godz. 21.00. Zwycięzcy w każdej kategorii awansują do wojewódzkiego finału, zachowując zdobyte głosy.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone