Zamknij
REKLAMA

Zabrzmi metal i hard rock ze Szczecina

11:01, 28.05.2017 | fp
REKLAMA
Skomentuj

2 czerwca w Klubie Muzycznym Barka wystąpią zespoły Quo Vadis i Rockasta.

Powstały w 1988 roku Quo Vadis to jeden z czołowych przedstawicieli polskiej niezależnej sceny metalowej, uznany i doceniany w kraju i za granicą. W swojej dotychczasowej działalności reprezentował Szczecin na większości liczących się festiwalach muzyki rockowej, m.in. Metalmania (trzykrotnie), Jarocin (dwukrotnie), Przystanek Woodstock (czterokrotnie), a także w Kopenhadze na "It's Alive", gdzie był jedynym gościem zaproszonym z zagranicy, Rostocku, Frankfurcie i na Przystanku Chicago.

Grupa ma na swoim koncie dziesięć płyt: "Quo Vadis", "Politics", "Test Draizea" (z udziałem Miry Kubasińskiej), "Uran", "Po", "Król", „Babel”, "Infernal Chaos", "Novem" i najnowsza z 2016 roku "Born to Die".

Rockasta jest to szczeciński zespół przedstawia muzykę hardrockową i metalową w instrumentacji, w której wiodącym instrumentem jest… akordeon. Zespół poza własnymi kompozycjami wykonuje również utwory klasyczne we własnych aranżacjach. W 2016 roku Rockasta wydała swój debiutancki album "Caste Of Titans".

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp 20 zł w przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu.

Wygraj bilety na koncert.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018