REKLAMA

Przerażająca noc horrorów w kinie Helios

09:17, 04.08.2017 | fp
REKLAMA
Skomentuj

11 sierpnia kina Helios zapraszają na noc horrorów z przerażającą Annabelle i zjawiskami paranormalnymi, badanymi przez najsłynniejszych demonologów świata - Eda i Lorraine Warrenów.

W ciągu tej nocy zagrane zostaną jedne z najbardziej przerażających filmów ostatnich lat, wśród których znajdą się kolejno: "Annabelle", później kultowa "Obecność" i zaraz po niej jej kontynuacja "Obecność 2". A na deser długo wyczekiwana, najgorętsza premiera tych wakacji – "Annabelle: narodziny zła".

ANNABELLE
John Form znajduje idealny podarunek dla swojej ciężarnej żony Mii — piękną i rzadko spotykaną starodawną lalkę ubraną w śnieżnobiałą suknię ślubną. Radość Mii z prezentu nie trwa jednak długo. Pewnej straszliwej nocy para zostaje napadnięta w domu przez wyznawców szatana, którzy brutalnie atakują małżonków. Jednak rozlana krew i przerażenie to nie wszystko, co po sobie pozostawią. Okultyści wywołają istotę tak złą, że nic z tego, co uczynili, nie będzie w stanie równać się ze złowrogą bramą do świata przeklętych, jaką stanie się... Annabelle.

OBECNOŚĆ  
Historia Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem        w ich życiu.
    
OBECNOŚĆ 2
Kolejna odsłona kultowej Obecności Jamse Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

ANNABELLE: NARODZINY ZŁA
Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle.

Start o godzinie  23:00 - do rana!

Ceny biletów: promocyjny 28 zł (do 4 sierpnia), ulgowy 32 zł, normalny 36 zł.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018