REKLAMA

Odbył się pierwszy w tym roku Turniej Krajna Cup

09:19, 23.01.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sportu "Krajna" zorganizowało pierwszy w tym roku Turniej Krajna Cup 2018 o Puchar Burmistrza Wyrzyska.

W hali sportowej w Osieku nad Notecią tym razem o zwycięstwo walczyli młodzi piłkarze z rocznika 2006. Rywalizowało aż 8 zespołów: Unia Wapno, Krajna Wyrzysk, Pogoń Łobżenica, Polonia Jastrowie, Zjednoczeni Kaczory, Pogoń II Łobżenica, Skra Paterek i Krajna II Wyrzysk.

Po blisko 6 godzinach rozgrywek okazało się, że puchar za pierwsze miejsce trafił do zawodników z Kaczor. Drugie miejsce zajęła drużyna z Jastrowia, a trzecie przypadło gospodarzom z zespołu Krajna Wyrzysk. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Hubert Mrotek z Krajny Wyrzysk.

Krajna Wyrzysk wystąpiła w składzie: Dominik Kujawka, Karol Jagodziński, Wiktor Puciłowski, Rafał Duda, Nikodem Wiczyński, Krystian Pawłowski i Hubert Mrotek.

W drużynie Krajny II Wyrzysk zagrali: Jakub Betański, Jan Bartoszek, Bartosz Rosa, Karol Wachowiacz, Adam Mrotek, Maksymilian Załóg, Bartosz Michałek i Aleks Świerczyński.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018