Zamknij
REKLAMA

Temat: Łobżenica i św. Anna

15:30, 16.07.2017 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Stowarzyszenie "Kwadrat", Gminne Centrum Kultury w Łobżenicy, Gmina Łobżenica i Parafia pw. Św. Trójcy w Łobżenicy są organizatorami konkursu literacki na wiersz o Łobżenicy i św. Annie oraz konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Święta Anna patronka Łobżenicy".

Celem konkursów jest popularyzacja postaci św. Anny, patronki miasta, i ukazanie młodym ludziom alternatywy do siedzenia przed komputerem i zamiana go na warsztat twórczy.

W pierwszym konkursie każdy uczestnik może przesłać jeden wiersz swego autorstwa, którego tematyką jest Łobżenica i postać św. Anny. Wiersze oceniane będą w kategoriach: dzieci do lat 12, młodzież od lat 13 do 15, młodzież od lat 16 do 19, dorośli od 20 lat wzwyż.

Adresatami konkursu plastycznego są dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjum: klasy I-III, IV-VI i gimnazjaliści. Prace należy wykonać w formacie A4, techniką dowolną.

Prace należy nadesłać do 20 lipca na adres: Gminne Centrum Kultury w Łobżenicy, ul. A. Mickiewicza 20, 89-310 Łobżenica. Organizator powiadomi telefonicznie uczestników konkursu o jego wynikach, stąd prosi o podanie adresu i numeru telefonu.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018