Chłopcy z Białośliwia najlepsi w unihokeju w powiecie

19:30, 13.11.2017 fp

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Białośliwiu została zwycięzcą finału Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Unihokeju Chłopców, który rozegrano w Szkole Podstawowej nr 5 w Pile.

W turnieju wystąpiło 6 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Po fazie grupowej drużyna ze SP w Białośliwiu zagrała w półfinale z gospodarzami turnieju -  SP nr 5, wygrywając spotkanie 4:2. W drugim meczu półfinałowym SP Kaczory wygrały z drużyną SP Śmiłowo. W finale 2:1 zwyciężyli chłopcy z Białośliwia, zdobywając puchar i złote medale, a także awans do turnieju rejonowego , który odbędzie się 29 listopada w Drawsku.

Skład drużyny: Bartłomiej Pająk, Fabian Burzyński, Łukasz Rutkowski, Paweł Jarzembowski, Kacper Wiśniewski, Bartłomiej Śliga, Igor Michalski, Jakub Michałek, Nikodem Gromotka. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Wojciech Kubiński.