Zamknij
REKLAMA

Taka była Majówka na Staszycach

11:34, 14.05.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj
UM Piła

Majówka na Staszycach - festyn zorganizowany przez radnego Rady Miasta Piły Marka Andruszkiewicza we współpracy z Radą Osiedla Staszyce, przy wsparciu Urzędu Miasta, Zarządu Dróg i Zieleni, Miejskich Wodociągów i Kanalizacji, Pilskiego TBS oraz innych podmiotów i sponsorów prywatnych, to wydarzenie dzięki któremu mieszkańcy osiedla Staszyce w rodzinnej atmosferze spędzili niedzielne popołudnie.

Przy siłowni „Pod chmurką” i placu zabaw, który powstał dwa lata temu jako zadanie z budżetu obywatelskiego, odbyły się zabawy takie jak przeciąganie liny, konkurs dojenia krowy i wiele innych atrakcji. Największą radość dzieciom przyniosła zabawa przygotowana przez OSP Kaczory. Organizatorom gratulujemy zaangażowania w pracę społeczną na rzecz mieszkańców tego osiedla.

Galeria zdjęć TUTAJ

(fp)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone