Zamknij
REKLAMA

Piła nadal wśród samorządów z godłem "Teraz Polska"

13:45, 12.10.2017 | źródło: Fundacja Teraz Polska
REKLAMA
Skomentuj

Na PGE Narodowym w Warszawie odbyło się spotkanie klubu "Teraz Polska". Grupa blisko 80 dotychczasowych laureatów konkursu „Teraz Polska” odebrała wyjątkowe certyfikaty potwierdzające zachowanie uprawnień do posługiwania się tym godłem

- Każdy laureat konkursu "Teraz Polska" uzyskuje prawo do posługiwania się godłem jako symbolem najwyższej jakości. Godło umieszczone w materiałach promocyjnych firm, na ich produktach to czytelny przekaz dla konsumentów. Aż 96% Polaków wie, że godło "Teraz Polska" to symbol wysokiej jakości produktów i usług. Dla ponad 65% z nich kryterium w postaci godła stanowi ważny element w podejmowaniu decyzji zakupowej - mówi Michał Lipiński, dyrektor konkursu „Teraz Polska”.

Przed przyznaniem godła "Teraz Polska" każdy zgłoszony do konkursu produkt, usługa, przedsięwzięcie innowacyjne czy gmina są skrupulatnie oceniane przez niezależnych ekspertów.

- Laureat konkursu "Teraz Polska" może posługiwać się godłem przez rok. Wynika to ze społecznej odpowiedzialność, jaka wiąże się z przyznawaniem tego wyróżnienia. Po roku eksperci po raz kolejny przyglądają się laureatom, weryfikując poziom jakości. Prawo do dalszego posługiwania się godłem przyznane zostaje tylko najlepszym - dodaje Michał Lipiński.

W tym roku prawo do dalszego posługiwania się Godłem "Teraz Polska" uzyska blisko 80 dotychczasowych laureatów konkursu. Polscy przedsiębiorcy podkreślają, że znak ten to przede wszystkim narzędzie wspomagające budowanie marki oraz prestiżu, a także instrument zwiększający zaufanie i wiarygodność w oczach partnerów biznesowych, a przede wszystkim w oczach konsumentów.

Godłem "Teraz Polska" obecnie posługują się m.in. Fakro, Blachy Pruszyński, Bolix, Zakłady Mięsne Henryka Kania, Lazur, Mlekovita, sieć kin Helios oraz linie produktów Pikok i Pilos.

Potwierdzenie prawa do posługiwania się Godłem "Teraz Polska" otrzymało Miasto Piła. Przypomnijmy, iż miasto zostało nagrodzone w VII edycji konkursu dla gmin w 2013 roku.

(źródło: Fundacja Teraz Polska)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018