Zamknij
REKLAMA

Stosujesz środki ochrony roślin? Będzie szkolenie

10:50, 11.01.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj
fot. agropogoda.pl

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zapraszamy na kurs stosowania środków ochrony roślin sprzętem naziemnym, uprawniający do stosowania środków ochrony roślin.

Zgodnie z ustawą z dnia 8 marca 2013 roku i późniejszymi rozporządzeniami obowiązują nowe przepisy min. w zakresie szkoleń dla rolników, którzy są lub będą operatorami opryskiwaczy tzw. profesjonalnymi użytkownikami.

Aktualizujące kursy (kiedyś dwudniowe) zostały zamienione na jednodniowy kurs uzupełniający - ważny 5 lat - dla rolników, którzy uczestniczyli już w takim kursie i kończy się im lub skończyła ważność zaświadczenia.

Kurs odbędzie się 22 stycznia o godzinie 9.00 w sali wiejskiej w Brzostowie.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone