Zamknij
REKLAMA

Promuj swój region - pokaż zdjęcia miejsc klimatycznych

11:39, 22.01.2018 | red
REKLAMA
Skomentuj

Jeżeli masz fotografie pokazujące klimat, zabytki lub ciekawostki z naszych okolic, dołącz do akcji "Promuję Swój Region". Jest to ogólnopolski projekt, którego celem jest pokazanie na fotografiach potencjału turystycznego zwłaszcza mniej znanych miejscowości.

Akcja skierowana jest do wszystkich osób, którym utrwalanie na zdjęciach klimatycznych miejsc i ulotnych chwil sprawia przyjemność, a pokazanie swoich dzieł innym dostarcza satysfakcję. Zdjęcia są prezentowane na portalu www.lubiezwiedzac.pl stworzonym, by pokazać uroki otaczającej nas rzeczywistości widzianej okiem fotograficznych amatorów.

Nie musicie się martwić się o wyjątkową jakość zdjęć, które można tworzyć nawet telefonem, bo dla organizatorów ważniejsze jest ukazanie naturalnego piękna i klimatu przedstawianych miejsc.

Dołączyć do projektu i zgłosić swoje fotografie można w każdej chwili, a najlepsze zdjęcia wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania jest aparat fotograficzny.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji, w której poprzez nadesłane zdjęcia możemy pokazać innym uroki naszych okolic.

(red)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone