Przedstawiciel Handlowy

Smart MBC, biuro doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (10973) dla swojego Klienta Dory Metal, wiodącej firmy w branży gastronomicznej, zajmującej się produkcją i projektowaniem urządzeń dla sektora HoReCa poszukujemy osoby na stanowisko:

PH/05/2017/AB

Miejsce Pracy: Czarnków

Zadania, które na Ciebie czekają:
- badanie i analiza rynku oraz pozyskiwanie nowych klientów - obecni klienci też nie mogą być zaniedbani,
- obsługa kontrahentów krajowych i zagranicznych w języku niemieckim lub angielskim,
- kompleksowa obsługa klienta, od przygotowywania zamówień do realizacji zleceń produkcyjnych,
- prowadzenie dokumentacji handlowej - cenimy sobie przejrzystość, :)
- realizacja planów sprzedaży produktów zgodnie ze strategią działu - będzie jasna i klarowna.

Świetnie jeśli:
- posiadasz wykształcenie logistyczne i co najmniej 2-letnie doświadczenie handlowe w branży gastronomicznej,
- wizyty u klienta nie są dla Ciebie problemem, niezbędne będzie prawo jazdy kat.B,
- efektywnie organizujesz i planujesz swój czas pracy,
- znasz zasady ofertowania oraz sprzedaży produktów branży gastronomicznej,
ludzie darzą Cię zaufaniem, a nawiązywanie nowych relacji, to dla Ciebie codzienność,
- podczas negocjacji handlowych czujesz się jak ryba w wodzie,
- komunikatywnie posługujesz się językiem niemieckim lub angielskim - bez tego się nie obejdzie :).

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy:
- pracę w siedzibie firmy w Czarnkowie od 8:00-16:00,
- wynagrodzenie - podstawa 3 000 zł brutto,
- miesięczną premię uzależnioną od realizacji planów i wyników,
- umowę o pracę na pełen etat,
- niezbędne narzędzia pracy - telefon, komputer, samochód do celów służbowych.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: https://goo.gl/coasEo

tel. 533325405
email. angelika.badzinska@smartmbc.eu

2017-05-15 12:16:39