Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

IPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje dla swojego Klienta pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wysoka ok. Wyrzyska

Zakres obowiązków:
- obsługa procesów posprzedażowych i serwisowych
- kontakt telefoniczno-mailowy z klientem zagranicznym
- współpraca z pozostałymi działami za granicą (w języku niemieckim)

Wymagania:
- b. dobra znajomość języka niemieckiego, warunek konieczny
- wykształcenie wyższe (preferowana filologia lub kierunki techniczne)
- znajomość obsługi komputera - znajomość pakietu Office

Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę
- praca w dużej międzynarodowej firmie zatrudniającej ponad 2000 osób
- stabilne warunki zatrudnienia
- pracę w dynamicznym i prężnie rozwijającym się międzynarodowym zespole specjalistów

tel. 510109277
email. praca@ipf.jobs

2017-06-06 10:02:57