REKLAMA

Narkotykowy trop doprowadził do Murowanej Gośliny

08:33, 12.01.2017 | KPP Wągrowiec
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP Wągrowiec

Ponad ćwierć kilograma amfetaminy, kilkadziesiąt gramów marihuany, urządzenia do porcjowania narkotyków, a także broń zabezpieczyli wągrowieccy policjanci w jednym z mieszkań w Murowanej Goślinie.

5 stycznia funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu przeprowadzili realizację w ramach, której zatrzymali w Skokach trzech mężczyzn, przy których ujawniono i zabezpieczono 6,06 gramów amfetaminy.

Zatrzymanie było efektem długofalowych czynności prowadzonych przez policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości kryminalnej w wągrowieckiej jednostce. Wykonane czynności uzasadniały konieczność dalszego działania, co w konsekwencji doprowadziło do realizacji kolejnego zatrzymania, 32-letniego mieszkańca Murowanej Gośliny, który - jak wynikało z ustaleń śledczych - handluje narkotykami i może posiadać ich znaczne ilości.

7 stycznia kryminalni wraz z policjantami z Grupy Realizacyjnej wągrowieckiej komendy doprowadzili do zatrzymania mężczyzny. Pies tropiący pomógł w sprawdzeniu wszystkich miejsca, w których mogły być ukryte narkotyki.

W trakcie przeszukania zabezpieczono około 300 gramów narkotyków (ponad 260 gramów amfetaminy i niemal 40 gramów marihuany), wagi elektroniczne, młynek, a także przedmioty uznane za niebezpieczne.

32-latek jest znany policji, gdyż był już kilkakrotnie zatrzymywany za rozboje i posiadanie narkotyków. Sąd Rejonowy w Wągrowcu zastosował wobec niego areszt.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, a także handel nimi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KPP Wągrowiec)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

porzadek musi bycporzadek musi byc

7 0

W końcu niech się biorą za tych cpunow 08:43, 12.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PPPP

0 0

Już widać kto zaczął rządzić w wągrowieckiej jednostce 20:41, 14.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018