Zamknij
REKLAMA

To przez kierowcę BMW zginął kierowca ciężarówki

09:10, 06.01.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

51-letniemu mieszkańcowi Piły, kierowcy osobowego BMW, przedstawiono zarzut spowodowania wypadku, w wyniku którego zginął kierowca ciężarówki.

Do wypadku doszło 28 grudnia na pilskiej obwodnicy drogi krajowej nr 11. z ulicą Młodych. Z niewiadomych na początku przyczyn ciężarówka staranowała barierki mostu na Gwdzie i spadła do rzeki. Kierujący nią 56-letni mieszkaniec powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego poniósł śmierć uwięziony w zalanej kabinie pojazdu.

Wkrótce w rozmowie z jednym z przesłuchiwanych świadków wypadku pojawił się motyw BMW, który manewrami swego samochodu mógł przyczynić się do tragedii.

- Policjanci z Piły zajęli się tym wątkiem. Między innymi na podstawie monitoringu ustalili auto i jego kierowcę. Mężczyzna został następnego dnia zatrzymany przez policjantów i wraz z materiałem dowodowym oddany do dyspozycji prokuratorów - informuje Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

51-letni pilanin został objęty dozorem policji. Grozi mu do 8 lat więzienia.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

BurzaBurza

4 0

Dla takich gości co BMW jezdzić nie umią.ROWERY SOBIE KUPCIE BARANY. 22:05, 22.01.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

siwysiwy

1 0

a Tak dzień później kolejny wieśniak w bemce zabił kolejną osobę
https://www.youtube.com/watch?v=5CEszT9Nays&feature=youtu.be 08:56, 23.01.2018


REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone