Zamknij
REKLAMA

Okradła podczas zakupów inną klientkę

08:25, 08.01.2018 | KPP w Pile
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 52-letnią pilankę, sprawczynię kradzieży portfela.

W połowie grudnia ub.r. do Komendy Powiatowej Policji zgłosiła się kobieta i poinformowała, że w podczas zakupów w jednym ze sklepów przy ulicy Wawelskiej w Pile skradziono jej portfel, który miała schowany w swojej torebce. Pokrzywdzona zorientowała się że została okradziona, kiedy chciała zapłacić za wybrany towar.

Sprawą kradzieży zajęli się policjanci dzielnicowi z pilskiej komendy. Dobre rozpoznanie w swoich rejonach służbowych spowodowało, że niebawem wpadli na ślad złodziejki. 4 stycznia amatorka cudzego mienia została zatrzymana.

52-letnia pilanka przyznała się do kradzieży portfela. Tłumaczyła, że będąc na zakupach wykorzystała moment nieuwagi innej klientki i zabrała z torebki portfel, w którym znajdowały się dokumenty oraz pieniądze.

Skradzione mienie odzyskano w całości. Za popełnione przestępstwo zatrzymanej kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

(KPP w Pile)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone