Zamknij
REKLAMA

Policjanci zabezpieczyli 300 porcji narkotyków

07:23, 13.02.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z wydziału kryminalnego KPP w Pile zabezpieczyli prawie 300 porcji amfetaminy.

Kryminalni mieszkańcem Piły interesowali się już od pewnego czasu. W sobotę o godzinie 22.30 został on zatrzymany do kontroli drogowej. W wyniku przeszukania pojazdu ujawniono prawie 300 porcji substancji psychotropowych w postaci amfetaminy. Narkotyki zapakowane były w worki strunowe i ukryte w bieliźnie.

Właścicielowi nielegalnego towaru grozi kara więzienia nawet do 3 lat.

Ponadto w trakcie zatrzymania zachowanie podejrzanego wskazywało na to, że najprawdopodobniej może on być pod wpływem środków odurzających i w związku z powyższym została od mężczyzny pobrana krew do dalszych badań.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone