Zamknij
REKLAMA

Pilskie Muzeum Wojskowe odwiedzi Borne Sulinowo?

14:00, 09.08.2017 | fp
REKLAMA
Skomentuj

- Zabiegamy o środki finansowe na zaprezentowanie naszego muzeum, Piły i jej ciekawej historii podczas zlotu militarnego Borne Sulinowo 2017, który w dniach 17-20 sierpnia odwiedzą tysiące ludzi. Mamy profesjonalny namiot ekspozycyjny, świetną wystawę planszową o Pile, pojazdy wojskowe sprawne techniczne, niestety brakuje nam pieniędzy, żeby to pokazać - mówi Przemysław Olszyński, dyrektor Pilskiego Muzeum Wojskowego (w organizacji). I apeluje o wsparcie.

- Pieniądze wrzucone do naszej skarbonki zainwestowaliśmy mądrze, kupując namiot wystawowy - informuje Przemysław Olszyński. - Przygotowujemy się do prezentacji podczas tegorocznego XIV Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy” w Bornem Sulinowie. W naszym namiocie na 12 planszach przybliżymy odwiedzającym naszą ekspozycję, ciekawostki związane z militarną historią Piły. Poza namiotem chcemy zaprezentować dwa pojazdy; ADK-11 na samochodzie STAR 266 i wóz dowodzenia na MTLB, które są atrakcją dla dzieci. Niestety na transport brakuje nam środków, wsparcie zadeklarowały nam firmy Butik CreOWnia, Ośrodek Szkolenia Kierowców „Darx”, BONUMO z sercem Jakub Wojtaszek oraz panowie Paweł Dobrański i radny Rady Miasta Piły Jacek Bogusławski radny. Usługę transportu wykona dla nas Firma PUH Nafta-Trans Sp. z o.o. Trochę nam jeszcze brakuje, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszego wyjazdu, którego celem jest nie tylko promocja muzeum, Piły i jej historii, ale realizacja naszej misji, jaką jest zainteresowanie historią! Dzięki tym pojazdom, ciekawej wystawie i naszej ofercie dla dzieciaków mamy szansę to osiągnąć.

Firmy lub osoby zainteresowane udzieleniem wsparcia proszone są o kontakt e-mail na adres [email protected] lub poprzez portal facebook.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

40 rozbójników 40 rozbójników

11 1

Elibaba jest jeden , idźcie do starosty z aparatem fotograficznym , załatwione 14:18, 09.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone