Zamknij
REKLAMA

Folk celtycki z punk rockiem w klubie Barka

14:59, 13.03.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

16 marca w Klubie Muzycznym "Barka" zagra zespół Molly Malone's. Grupa z Giżycka doskonale łączy elementy folku celtyckiego z punk rockiem.

Idea zespołu narodziła się w 2009 roku głowach Jarka „Kwiatka” Kwiatkowskiego oraz Bartka „Konia” Biwejnisa, którzy po doświadczeniach w punk-rockowych formacjach oraz szantowych kapelach postanowili irlandzkie melodie grane na akordeonie i skrzypcach wkomponować w punk-rockowe utwory.

Teksty w języku polskim pisane przez przyjaciół zespołu są charakterystycznym elementem Molly Malone's, który jest dodatkowym walorem w kontakcie z publicznością. Zespół w swojej twórczości akcentuje przywiązanie do Mazur i stara się godnie reprezentować swoją małą ojczyznę.

Wiosną 2013 roku ukazała się debiutancka płyt „Obłęd”. W 2014 roku zespół wystąpił w VII edycji telewizyjnego show Must Be The Music.

Skład zespołu od 2016 roku jest następujący: Jarek „Kwiatek” Kwiatkowski - wokal i gitara akustyczna; Bartek „Koniu” Biwejnis - akordeon; Kuba Szulc - skrzypce; Rafał Chochowski - gitara elektryczna; Mateusz „Puszek” Puszkarewicz - gitara basowa, Paweł „Zwierzak” Augustyniak - perkusja.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00. Po nim - After Party. Ponadto konkursy: przeciąganie liny 4/4 (bon na bar za 40 zł w dniu imprezy), picie na czas, najbardziej zielony strój (bon na bar za 40 zł w dniu imprezy), konkurs na taniec irlandzki (podwójna wejściówka na wybraną imprezę).

Bilety w przedsprzedaży 20 zł (Barka, sklep Reszka), 22 zł (przez internet), 30 zł w dniu koncertu.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018