REKLAMA

Rockopolis stand-up: Olka Szczęśniak i Darek Gadowski

12:47, 19.05.2017 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W najbliższą niedzielę stand-up po raz kolejny zagości na scenie pilskiego klubu Rockopolis. Tym razem w Pile wystąpi Olka Szczęśniak i Darek Gadowski.

Darek Gadowski - krytyk obyczajów i tradycji. W branży od 4 lat. Szlify zdobywał na scenie u Abelarda Gizy. Występował w TVP2 i u Kuby Wojewódzkiego. Miał okazje mieszkać w USA, ale wrócił. Serce wybrało Koszalin zamiast Nowego Jorku. Od tamtej pory nie słucha serca. Jednak piętno kultury krainy burgerów i cadillaców zostało odciśnięte. Teraz jeździ po Polsce i przeróżnych krainach i głosi słowo, które poprawia humor. Jest lekiem na depresje bez recepty. Nie znosi ludzi bez poczucia humoru. Traktuje życie z przymrużeniem oka, bo wierzy, że to nie dzieje się naprawdę. Kosmiczny jeździec bez paszportu. Zastrzyk zdrowego rozsądku popity burbonem abstrakcji.

Olka Szczęśniak - jedna z niewielu kobiet w rodzimym "biznesie" stand-upowym. Ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Nie rzuca się na żywioł, nie należy do wulkanów energii. Lubi za to przemyślane żarty tworzone z pietyzmem konstrukcyjnym. Występowała w programach TVP2 "Tylko dla dorosłych" i TVN "Kuba Wojewódzki".

Stand-up z Olką Szczęśniak i Darkiem Gadowskim w Rockopolis już 21 maja o godzinie 18:00. Bilety w przedsprzedaży 20 złotych, w dniu występu 30 złotych.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2017