REKLAMA

Ochrona środowiska i obowiązki przedsiębiorców?

08:59, 13.02.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

"Obowiązki przedsiębiorców w zakresie ochrony środowiska - prawne i ekonomiczne aspekty korzystania ze środowiska, pozwolenia i kary administracyjne" - to temat szkolenia, którego organizatorem jest Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski.

Obowiązki prawne z zakresu ochrony środowiska dotyczą większości przedsiębiorstw niezależnie od wielkości i profilu działalności. Prowadzenie działalności zgodnie z obowiązującymi wymaganiami to nie tylko unikanie wysokich kar, ale również budowanie wizerunku nowoczesnej i proekologicznej firmy oraz racjonalne korzystanie ze środowiska i zarządzanie gospodarką odpadami.

Jak sprostać tym wszystkim wymaganiom? Jak uniknąć kar i stresu podczas kontroli? Na te i inne pytania podczas szkolenia udzielą odpowiedzi Anna Babij i Adam Babij z "AB-Eco" Usługi konsultingowe - specjaliści z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wypełnionego zgłoszenia na adres: biuro@izba.pila.pl lub zgłoszenie telefoniczne 67 212 30 59.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018