Zamknij
REKLAMA

Nie chciało mi się żyć - bo jak można żyć bez rąk?

14:31, 09.01.2018 | Mirosław Jeznach
REKLAMA
Skomentuj

- Jako 13-latek straciłem obie ręce w wyniku porażenia prądem. Po wypadku nie chciało mi się żyć, bo jak można żyć bez rąk? Ale okazało się, że można. Choć wcale nie jest łatwo....

Nie zważając na przeciwności losu postanowiłem się nie poddawać i żyć jak każdy sprawny człowiek. Dzięki wsparciu rodziny i silnej woli skończyłem szkołę, zdobyłem pracę oraz zrobiłem prawo jazdy!

Okazało się, że pisanie na klawiaturze komputera za pomocą stóp jest możliwe, tak samo jak prowadzenie samochodu nogami.

Od początku pomoc dobrych ludzi była dla mnie nieoceniona, chciałbym prosić Państwa o przekazanie jednego procentu na mój nr KRS. Oto dane do przekazania 1% podatku poprzez fundację "Zdążyć z pomocą": KRS: 0000037904, w rubryce Informacje uzupełniające należy wpisać: 9771 Jeznach Mirosław Karol.

(Mirosław Jeznach)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

KojakKojak

1 3

A gów.. mnie ro interere. 20:40, 17.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone