Czyściciel pojazdów

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - mycie samochodów, - pranie tapicerki, - kosmetyka wnętrza, Praca od pn. do sb.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 13.05.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Pośrednik pracy
    Numer telefonu: 672151127
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
    Obsługa programów wyborczych, obsługa systemów wyborczych, pomoc w zakresie prowadzenia sekretariatu, archiwizowanie dokumentacji wyborczej. Praca do 25.09.2018r. Wymiar czasu pracy - 0,5 etatu
    StPr/18/0648
    wynagrodzenie od od 1 500 PLN

    sprzedaż lodów, gofrów, ciast, deserów lodowych, nielodowych, kawy
    StPr/18/0645
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    obsługa stanowisk w zakresie powielania dokumentów
    StPr/18/0653
    wynagrodzenie od 997,4 PLN

    Zapewnianie usług transakcyjnych i administracyjnych związanych z procesami in scope ( w tym masowymi transakcjami) zapewniając poprawność i kompletność danych z Workday i ASP. Przygotowanie raportów
    StPr/18/0654
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów , korytarzy w WORD w Pile. Umowa o pracę na okres próbny 1 m-c. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-18.00.
    StPr/18/0649
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    Obsługa klienta zgodnie ze standardami spółki. Praca w wymiarze 8 i 12 godzin. Planowane zatrudnienie od 15.05.2018r. Miejsce wykonywania pracy Stacja paliw Lotos Stara Łubianka (DK10 64).
    StPr/18/0652
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    Prowadzenie badań rynku, organizowanie procesu sprzedaży, wdrażanie strategii i metod promocji. Umowa o pracę na czas określony 4 m-ce.
    StPr/18/0639

    Praca przy ocieplaniu budynków wielorodzinnych i instytucji publicznych oraz wykończenia wnętrz.
    StPr/18/0641

    Pomoc w dziale terenów zieleni,
    StPr/18/0630

    sprzątanie terenów jednostki, grabienie, zamiatanie, drobne prace remontowe na terenie miasta Piły
    StPr/18/0631