Pomocnik elektryka

Miejsce pracy: 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Układanie kabli. Praca również w dni wolne. Pierwsza umowa - zlecenie, od zaraz, na okres 3 m-cy. Miejsce wykonywania pracy - okolice Piły. Możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 22.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 17,84 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, predyspozycje fizyczne
    Pracodawca: AMPERON ELEKTRYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Tadeusza Czackiego 2, 35-045 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Marek Wolak
    Numer telefonu: 792 936 116
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania
    Sprzątanie pomieszczeń Mile widziani renciści i emeryci. Jedna zmiana w godz. 14.00-18.00. Miejsce pracy: Al. Poznańska Zatrudnienie od zaraz.
    StPr/18/0825
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    Obsługa pieca konwekcyjnego, pieczenie mięs i innych wyrobów. Dwie zmiany w godz. 06.00-14.00, 14.00-22.00. Praca również w dni wolne. Miejsce wykonywania pracy, Piła, ul. Wyspiańskiego 35
    StPr/18/0820
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    przeglądy oraz naprawy pojazdów (uaktywnianie tabletem w systemie), mycie i czyszczenie części i pojazdów, okresowe transportowanie gokartów do stacji wulkanizacyjnych oraz zewnętrznych myjni, zakup p
    StPr/18/0823
    wynagrodzenie od od 3 493,21 PLN

    Sprzedaż odzieży męskiej w salonie Vestito Moda Męska. w Atrium Kasztanowa w Pile. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce. Godziny pracy - zmiany wg grafiku w zakresie: pn. - ndz. 10.00 - 21.
    StPr/18/0824
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Telefoniczna i mailowa obsługa klienta. obsługa sklepu internetowego, doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu. Zatrudnienie od zaraz na czas określony 3 miesiące.
    StPr/18/0830
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Sprzątanie pomieszczeń cukierni, lodziarni, obejścia budynków. Zatrudnienie od zaraz.
    StPr/18/0827

    Przewóz towarów na terenie Piły i okolic. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące docelowo na czas nieokreślony.
    StPr/18/0829
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Praca z osobami niesprawnymi intelektualnie w WTZ Caritas w Pile. Umowa o pracę na okres próbny 1 miesiąc. Jedna zmiana w zakresie godzin 07.30-15.30.
    StPr/18/0812
    wynagrodzenie od od 525 PLN

    Rozładunek/załadunek paczek, dbanie o wygląd magazynu. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 1 miesiąc. Godziny pracy: 15.30 - 19.30
    StPr/18/0813
    wynagrodzenie od od 1 250 PLN

    Prace magazynowe, wymagające podnoszenia cięzarów, kompletowanie zamówień, foliowanie palet, sprzątanie hali, obsługa wózka jezdniowego. Umowa zlecnie na okres 3 lat, 8h dzienie, pn. - pt.
    StPr/18/0802
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN