REKLAMA

Sukces polskich rodzin i naszego rządu!

11:15, 14.04.2017 | Marcin Porzucek, poseł na Sejm RP
REKLAMA
Skomentuj

Polskie rodziny są dla nas najważniejsze. Rodzina i dzieci to najlepsza inwestycja, dlatego śmiało można powiedzieć, że pierwsze urodziny Programu 500+ to wspólny sukces Polaków i Prawa i Sprawiedliwości. Razem daliśmy radę. Przez ten rok do rodzin z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego trafiło ponad 47 milionów złotych, to więcej niż całe roczne budżety wielu polskich gmin, m.in. Czarnkowa czy Drawska.

Program Rodzina 500+ to główna obietnica, którą zrealizowaliśmy już w pierwszych stu dniach rządów. Było wielu takich, którzy twierdzili, że to się nie może udać. Politycy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej atakowali nas jak tylko mogli, kpiąc z naszego pomysłu i strasząc zrujnowaniem gospodarki. Tymczasem okazało się, że jeśli zaufa się polskim rodzinom, to pieniądze nie są marnowane, ale doskonale inwestowane, a polska gospodarka za naszych rządów ma się doskonale. Za rządu PO-PSL indeksy giełdowe polskich spółek pikowały w dół, a giełdowe wykresy były koloru czerwonego. Teraz spółki z udziałem skarbu państwa odnotowują wielomilionowe zyski.

Naszym wspólnym zyskiem jest też program Rodzina 500+. Babyboom w Polsce staje się faktem. Polskie rodziny mają zabezpieczenie. Stać je na zakup ubranek i przyborów szkolnych, a także na to, aby wysłać ukochane pociechy na wycieczkę, czy skierować na dodatkowe lekcje języków obcych, tańca i piłki nożnej.

Opozycja powinna teraz Polaków przeprosić za cały rok mowy nienawiści. Uprzejmie informuję lokalnych polityków PO, że do rodzin w gminie Czarnków trafiło prawie 7 milionów złotych, do rodzin w Czarnkowie kolejne prawie 5 milionów, do rodzin z gmin Połajewo, Lubasz i Krzyż Wielkopolski trafiło odpowiednio ponad 4 miliony złotych, do rodzin z gminy Drawsko 3,5 miliona, do rodzin z gminy Wieleń 6,5 miliona, a do trzcianeckich rodzin ponad 12 milionów złotych. To są realne pieniądze i realna pomoc!

Nasze działania, które wypracowywaliśmy również w mojej Komisji Finansów Publicznych, pozwalają zabezpieczyć środki dla polskich rodzin. Grabieżcza polityka, kiedy kieszenie napychali znajomi królika, to już na szczęście przeszłość.

Niesamowite i budujące jest to, że dzięki programowi Rodzina 500+ o ponad 94% zmalało ubóstwo wśród dzieci. To kolejny znak, że program zdaje swój egzamin.

Z okazji pierwszych urodzin Programu Rodzina 500+ życzę nam wszystkim, aby Polska rozwijała się dynamicznie w duchu wartości solidarności i wzajemnego szacunku. Życzę, aby polskie rodziny na trwałe były fundamentem rozkwitu naszej Ojczyzny. Bądźmy razem i nie dajmy się dzielić. Razem świętujmy kolejne urodziny naszego wspólnego polskiego sukcesu!  

(Marcin Porzucek, poseł na Sejm RP)

Polityk i samorządowiec, poseł na Sejm VIII kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Absolwent Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie.

Marcin Porzucek
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

ŁobuzŁobuz

11 4

500+? A co macie dla ludzi w mim wieku? Rok minął od wejścia w życie tego oszustwa i kogo chcecie nabrać, że to działa. Bzdury dla waszych wyborców. Oni uwierzą my nie. Mam 63 lata, jestem na emeryturze. O 500 marzyć nie mogę. Jeszcze by też w pieluchy w moim wieku i z kim. Kiedy pół roku temu szedłem do sklepu po podstawowe artykuły wydawałem na moją skromną dwuosobową rodzinę 70zł - pieczywo, jakaś wędlina, owce, serek, jogurcik, kawałek chabaniny, kawa herbata - używki procentowe wykluczone. Dziś za to sam muszę wydać od 130-150zł. I co Panie pisowiec - to też wina Tuska i Merkel? Co macie dla mnie, dla emeryta. Potem się dziwicie i plujecie na nas, że stanowimy rzeszę KODu. Obrażacie nas, że my z SB. Honoru za grosz nie macie. Nie mówiąc już o hucpie z TK, prokuraturą, policją, sądami. Wasza polityka to kłamstwo i oszustwo. Misiewcze, smoleńsk, szaleńcy tacy jak Macierewicz i inni. Zabobon, pseudo religijność i prseudo patriotyzm. Głupota i ośmieszanie tego biednego nardu wobec świata.

Wal się Pan ze swoimi przechwałkami. Kupujecie ten biedny naród za fałszywe srebrniki. Ale to się kiedyś skończy. Bo jak długo można tak mataczyć.

ps.

żeby było jasne - nie jestem byłym SBekiem, nie byłem nigdy w PZPR, ORMO ani ZOMO. Byłem uczciwym człowiekiem i antykomunistą. Byłem członkiem Solidarności.

Zapamiętaj to sobie Pan. I kto wpuścił tu Pana na ten Portal - dziwię się.

W Polsce jest wielu takich Polaków jak ja, których wy nazywacie łotrami i gorszym sortem. Choćbyście dawali nam sztabki złota i tak głosu na was nie oddamy. Tego możecie być pewni. Podłość i wasza buta nie ma nie ma ceny. 12:28, 21.04.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

edaeda

0 7

Odezwala sie komunistyczna POmiocina !Fffuuujj!!! 21:06, 21.04.2017


ŁobuzŁobuz

6 1

A tobie umiejętność czytania odebrało czy nie nabyłeś? Kiedy się was krytykuje a jest za co, to wyjmujecie z szufladki katalog z gotowymi obelgami, taki szablon, np nr 2 pt komuch i wio. Jesteś żałosny koleś.

Ja przedstawiłem konkretne argumenty, a ty co? Kolejny oklepany komunał. Podobnymi do tych komunałami władza stalinowska karmiła Polaków w latach powojennych. Oni straszyli rewizjonistą Adenauerem. Wy robicie dokładnie to samo i w tym samym stylu. Przez 1,5 życia pod władzą PiSu moja sytuacja materialna uległa pogorszeniu. Osobną sprawą są kwestie przestrzegania prawa przez obecną władzę, traktowania obywatela i kwestia niszczenia demokratycznego państwa. Ale być może żeby to zrozumieć trzeba przeżyć świadomie ustrój totalitarny takim jakim była komuna, potem posmakować wolności. Wtedy człowiek wie co traci. Pewnie tobie nie było t dane i dlatego tak prymitywnie traktujesz te sprawę.

12:07, 22.04.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2017