REKLAMA

POPiS istnieje i ma się dobrze!

12:34, 04.02.2018 | Mariusz Szalbierz
REKLAMA
Skomentuj

Radni PiS i PO zagłosowali zgodnie za wyrzuceniem do kosza programu edukacji seksualnej w słupskich szkołach.

Według projektu autorstwa prezydenta Słupska Roberta Biedronia, program miał być realizowany w ramach zajęć dodatkowych i nie kolidowałby z innymi przedmiotami. Zajęcia prowadzić mieli eksperci z organizacji pozarządowych, a nie katecheci czy nauczyciele WOS.

Edukacji seksualnej w słupskich szkołach jednak  nie będzie, bo koalicja PO i PiS powiedziała temu pomysłowi stanowcze nie.

Jeśli ktokolwiek miał jeszcze wątpliwości co do niedawnej postawy posłów PO przy głosowaniu nad skierowaniem do komisji obywatelskiego projektu "Ratujmy Kobiety", to już teraz mieć ich nie powinien.

Słupsk to kolejne potwierdzenie faktu, że POPiS istnieje i ma się całkiem dobrze!

(Mariusz Szalbierz)

Redaktor naczelny Faktów Pilskich. Pasjonat i propagator rodzimego bluesa. Współautor encyklopedii „Blues w Polsce” oraz trzech edycji 5-płytowych „Antologii Polskiego Bluesa”. Publicysta muzyczny i juror festiwali bluesowych

Mariusz Szalbierz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

witcherwitcher

5 6

PO jak wiadomo,,przed księdzem nie klęka",robi mu loda stojąc 15:34, 04.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Łukasz MastalerekŁukasz Mastalerek

0 5

Takie sprawy jak edukacja seksualna prawie nikogo dziś nie interesują,dzisiaj w dobie internetu i mediów także zajęcia w szkołach są zupełnie niepotrzebne,w szkole nie powinno być miejsca dla żadnej ideologi,religijnej czy światopoglądowej,o prokreacji,ciąży,czy bezpiecznym stosunku powinno nauczać się na lekcjach biologi. 12:53, 05.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ww

3 0

objawy schizofrenii,wyraźne ! 17:42, 05.02.2018


REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018