Promuj to ogłoszenie

MAGAZYNIER

Data dodania: 2017-10-11 15:31:20ID: 228

romb.rekrutacja@grupakety.com

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Złotów
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:
• Kontrola ilościowa i nadzór nad poprawnością dostarczanego i wydawanego towaru
• Kontrola stanu zapasów magazynowych
• Sporządzanie dokumentacji magazynowej

Oczekiwania:
• Dobra organizacja pracy, systematyczność, skrupulatność, samodzielność
• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
• Umiejętność pracy w zespole
• Dokładność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone prace

Oferujemy:
• Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość szkoleń i awansu zawodowego
• Pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: magazynier

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).