Promuj to ogłoszenie

Technolog

Data dodania: 2018-01-10 10:00:46ID: 282

672Pokaż numerromb.rekrutacja@grupakety.com

ROMB S.A
ROMB Spółka Akcyjna to jedyny polski producent okuć obwiedniowych do stolarki otworowej. Firma działa na rynku od 1974 r. Podstawowym profilem jej działalności jest produkcja wysokiej jakości okuć obwiedniowych dla stolarki PVC, drewnianej i aluminiowej. Spółka produkuje także nowoczesne zamki wpuszczane do drzwi. Poza własnymi produktami ROMB S.A. oferuje również wiele innych rozwiązań stosowanych do produkcji okien i drzwi.

TECHNOLOG

Miejsce pracy: Złotów
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:
• Analiza spływających dokumentacji wykonawczych pod kątem procesu technologicznego i potrzebnych materiałów do zleconego oprzyrządowania.
• Analiza stanów magazynowych materiałów konicznych do realizacji zleceń
• Generowanie wniosków zakupu na materiały
• Sporządzanie kart rozkroju materiałowego zgodnie z przeanalizowaną dokumentacją.
• Ustalanie norm materiałowych i wiązanie ich z pozycją na wytwarzany detal
• Kontrola /weryfikacja zleceń produkcyjnych pod kątem procesu technologicznego i zużycia materiałów

Wymagania:
 Wykształcenie min. średnie techniczne
 Znajomość obróbki skrawaniem
 Umiejętność czytania rysunków technicznych
 Znajomość budowy form wtryskowych i tłoczników
 Dyspozycyjność, silna motywacja do pracy
 Pracowitość, rzetelność, dokładność, zdyscyplinowanie.

Oferujemy:
 Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
 Możliwość szkoleń i awansu zawodowego
 karta Multisport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem „technolog” na adres: romb.rekrutacja@grupakety.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”