W Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Niepodległości odbył się coroczny, 9. już Turniej Małego Mistrza, w którym udział wzięli karatecy wszystkich sekcji KTT Shoto.
Zawody odbyły się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Piły, Starostwa Powiatowego w Pile oraz wsparciu Krzysztofa Piotrowskiego i Radosława Mieszczak.
Formuła zawodów była taka, jak zawsze - każdy z każdym - i jak zawsze były niespodzianki dla każdego zawodnika, tym razem w postaci koszulek klubowych oraz medali za udział.
Oto wyniki IX Turnieju Małego Mistrza:
Kategoria: OPEN rocznik 2010 i młodsi 0 kyu
1 miejsce Jakub Pudzianowski
2 miejsce Małgorzata Borkowska
3 miejsce Mariusz Buczek, Maciej Brzeski
Kategoria: OPEN rocznik 2011 i młodsi 9 kyu
1 miejsce Liliana Okolska
2 miejsce Wojciech Czerwiński
3 miejsce Maciej Cichoń, Marcel Ginda
Kategoria: OPEN rocznik 2011 i młodsi 8-7 kyu
1 miejsce Hanna Żyłka
2 miejsce Lena Madecka
3 miejsce Emilia Galanty, Sebastian Madecki
Kategoria: CHŁOPCY rocznik 2010-2009 0-9 kyu
1 miejsce Antoni Frydrych
2 miejsce Hubert Kucznier
3 miejsce Szymon Kuropatwa, Jędrzej Pulit-Czajka
Kategoria: DZIEWCZĘTA 2010-2009 9 kyu
1 miejsce Liliana Szklarek
2 miejsce Magdalena Pawlak
3 miejsce Lena Konarska, Anna kleczka
Kategoria: OPEN 2010-2009 8-7 kyu
1 miejsce Zuzanna grygiel
2 miejsce Ksenia Gwizdowska
3 miejsce Michał Scharwerk, Wiktor Smodis
Kategoria: OPEN rocznik 2010-2009 6-4 kyu
1 miejsce Iga Kubacka
2 miejsce Aleksander Wasiluk
3 miejsce Kacper Górecki, Zofia Mieszczak
Kategoria: OPEN 2008-2004 0-9 kyu
1 miejsce Tobiasz Mila
2 miejsce Michał Bołżan
3 miejsce Antonina Schmidt, Nicole Grabowska
Kategoria: OPEN rocznik 2008-2004 8-7 kyu
1 miejsce Filip Mueller
2 miejsce Jakub Scharwerk
3 miejsce Wiktor Dęga, Cyprian Marczak
Kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2008-2005 6-4 kyu
1 miejsce Teresa Wiatrowska
2 miejsce Tatiana Fifielska
3 miejsce Oliwia Włosian, Hanna Karolczak
Kategoria: CHŁOPCY rocznik 2008-2007 6-4 kyu
1 miejsce Jakub Kubacki
2 miejsce Wiktor Puzyr
3 miejsce Jakub Kujawa, Cyprian Krzemiński
Kategoria: CHŁOPCY 2006-2004 6-4 kyu
1 miejsce Łukasz Krzyżaniak
2 miejsce Jakub Obliński
3 miejsce Michał Has, Kajetan Wojnicki
Kategoria: OPEN rocznik 2004-2003 6-4 kyu
1 miejsce Alicja Skrobot
2 miejsce Kinga Kotowicz
3 miejsce Wojciech Chrzan, Julia Pikulik
Kategoria: OPEN rocznik 2004-2001 3-1 kyu
1 miejsce Jakub Skura
2 miejsce Alicja Muszyńska
3 miejsce Patryk Pikulik, Stanisław Sendłak
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz