Zamknij

Sprzedawca

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Sprzedaż odzieży i obuwia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 18.05.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie branżowe, inne
  • średnie zawodowe, inne
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie średnie, obsługa komputera, podstawowa znajomość języka angielskiego, mile widziane doświadczenie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Pośrednik pracy
    Numer telefonu: 67 215 11 27
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracodawcy
    mycie włosów, wykonywanie pasemek, strzyżenie męskie (nauka), modelowanie (nauka), utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
    StPr/24/0543
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    obsługa klientów w zakresie sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oferowanie, realizowanie płatności gotówkowych, bezgotówkowych, obsługa programu handlowego, wystawianie faktur, paragonów, przyjmowanie towarów wprowadzanie faktur zakupowych, przyjmowanie urządzeń do napraw na serwis, rejestrowanie reklamacji, przygotowywanie ofert handlowych
    StPr/24/0544

    wykonywanie ofert handlowych, wykonywanie telefonicznie ofert, pozyskiwanie klientów, wykładanie towarów, poszukiwanie dostawców, obsługa na salonie klientów
    StPr/24/0545

    Realizacja zadań w zakresie merytorycznego i technicznego załatwiania spraw związanych z prawidłowym funkcjonowaniem Sekcji. Zatrudnienie od czerwca/lipca 2024r., pierwsza umowa - o pracę na okres próbny do 3 m-cy, jedna zmiana od pn. do pt. 07:30 - 15:30.
    StPr/24/0547
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Zatrudnienie od czerwca/lipca 2024r., pierwsza umowa - o pracę na okres próbny do 3 m-cy, trzy zmiany w godz. 06:00 - 14:00, 13:00 - 21:00, 04:00 - 12:00, głównie od pn. do pt., sporadycznie praca w weekendy.
    StPr/24/0548
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Praca na produkcji przy maszynach w ruchu przy produkcji kanałów wentylacyjnych. Zatrudnienie od zaraz, przez pierwszy m-c umowy tygodniowe, następnie na dłuższe okresy, zatrudnienie do 18 m-cy (lub dłużej), trzy zmiany - od pn. do ndz. w godz. 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00. Wynagrodzenie wypłacane miesięcznie.
    StPr/24/0539

    tworzenie nowych funkcjonalności stron internetowych , narzędzi internetowych oraz wykorzystywanie nowych usług dostępnych za pośrednictwem sieci internetowych np. portali społecznościowych, blogów, zarządzanie stronami internetowymi i intranetowymi z wykorzystaniem wybranych narzędzi, współpraca z pracownikami innych działów np. marketing
    StPr/24/0533

    Rejestracja osób w towarzystwach ubezpieczeniowych, przeprowadzanie egzaminów, windykacja.
    StPr/24/0536
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Sprzedaż odzieży dziecięcej - sklep MAYOTTE, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż internetowa, obsługa mediów społecznościowych. Miejsce pracy: Galeria IBI. Godziny pracy: pn.- sob., w godz. 10:00 - 20:00, niedziele handlowe w godz. 11:00 - 17:00. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 1 m-c, zatrudnienie od zaraz. Możliwość zatrudnienia w wymiarze 1/2 lub 3/4 etatu.
    StPr/24/0537

    naliczanie wynagrodzeń pracowniczych oraz świadczeń z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego, naliczanie składek do ZUS oraz zaliczek na podatek dochodowy do wynagrodzeń, sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji z tytułu ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych dotyczących wynagrodzeń, wydawanie zaświadczeń w zakresie wynagrodzeń oraz sporządzanie dokumentów emerytalno-rentowych pracowników, gromadzenie, segregowanie i przechowywanie dokumentów płacowych, ewidencjonowanie czasu pracy pracowników i zleceniobiorców.
    StPr/24/0531