Zamknij

Monter maszyn i urzadzeń

Miejsce pracy: Krzywa 35, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie i montaż maszyn oraz urządzeń, wykonywania prac monterskich (np. przy liniach produkcyjnych) oraz mechanicznych zgodnie z dokumentacją, obsługa podstawowych narzędzi monterskich. Prace wyjazdowe, głównie na terenie UE (Niemcy, Holandia), koszt dojazdu, noclegu oraz auto służbowe - po stronie pracodawcy. Wyjazdy 2-3 tygodniowe. Umowa zlecenie - pierwsza na 1 m-c, kolejna 6 - 12 m-cy lub dłużej. Zatrudnienie od zaraz.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 07.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 35 do 50 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • zasadnicze branżowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie branżowe
      • średnie zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie, prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe min. rok na podobnym stanowisku, umiejętność czytania rysunku technicznego, mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: "MECAD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Krzywa 35, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Jerzy Jankowski
        Numer telefonu: 694 46 42 46
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania
        mycie włosów, wykonywanie pasemek, strzyżenie męskie (nauka), modelowanie (nauka), utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
        StPr/24/0543
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        obsługa klientów w zakresie sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oferowanie, realizowanie płatności gotówkowych, bezgotówkowych, obsługa programu handlowego, wystawianie faktur, paragonów, przyjmowanie towarów wprowadzanie faktur zakupowych, przyjmowanie urządzeń do napraw na serwis, rejestrowanie reklamacji, przygotowywanie ofert handlowych
        StPr/24/0544

        wykonywanie ofert handlowych, wykonywanie telefonicznie ofert, pozyskiwanie klientów, wykładanie towarów, poszukiwanie dostawców, obsługa na salonie klientów
        StPr/24/0545

        Realizacja zadań w zakresie merytorycznego i technicznego załatwiania spraw związanych z prawidłowym funkcjonowaniem Sekcji. Zatrudnienie od czerwca/lipca 2024r., pierwsza umowa - o pracę na okres próbny do 3 m-cy, jedna zmiana od pn. do pt. 07:30 - 15:30.
        StPr/24/0547
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Zatrudnienie od czerwca/lipca 2024r., pierwsza umowa - o pracę na okres próbny do 3 m-cy, trzy zmiany w godz. 06:00 - 14:00, 13:00 - 21:00, 04:00 - 12:00, głównie od pn. do pt., sporadycznie praca w weekendy.
        StPr/24/0548
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Praca na produkcji przy maszynach w ruchu przy produkcji kanałów wentylacyjnych. Zatrudnienie od zaraz, przez pierwszy m-c umowy tygodniowe, następnie na dłuższe okresy, zatrudnienie do 18 m-cy (lub dłużej), trzy zmiany - od pn. do ndz. w godz. 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00. Wynagrodzenie wypłacane miesięcznie.
        StPr/24/0539

        tworzenie nowych funkcjonalności stron internetowych , narzędzi internetowych oraz wykorzystywanie nowych usług dostępnych za pośrednictwem sieci internetowych np. portali społecznościowych, blogów, zarządzanie stronami internetowymi i intranetowymi z wykorzystaniem wybranych narzędzi, współpraca z pracownikami innych działów np. marketing
        StPr/24/0533

        Rejestracja osób w towarzystwach ubezpieczeniowych, przeprowadzanie egzaminów, windykacja.
        StPr/24/0536
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Sprzedaż odzieży dziecięcej - sklep MAYOTTE, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż internetowa, obsługa mediów społecznościowych. Miejsce pracy: Galeria IBI. Godziny pracy: pn.- sob., w godz. 10:00 - 20:00, niedziele handlowe w godz. 11:00 - 17:00. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 1 m-c, zatrudnienie od zaraz. Możliwość zatrudnienia w wymiarze 1/2 lub 3/4 etatu.
        StPr/24/0537

        naliczanie wynagrodzeń pracowniczych oraz świadczeń z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego, naliczanie składek do ZUS oraz zaliczek na podatek dochodowy do wynagrodzeń, sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji z tytułu ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych dotyczących wynagrodzeń, wydawanie zaświadczeń w zakresie wynagrodzeń oraz sporządzanie dokumentów emerytalno-rentowych pracowników, gromadzenie, segregowanie i przechowywanie dokumentów płacowych, ewidencjonowanie czasu pracy pracowników i zleceniobiorców.
        StPr/24/0531