Zamknij
REKLAMA

Napadał na starsze kobiety. Teraz trafił za kratki

14:05, 04.02.2019 | KPP Wałcz
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Wałcza zatrzymali 20-latka, który napadał na starsze panie. Mężczyzna usłyszał kilka zarzutów, w tym rozboju i uszkodzenia ciała.
 
Wszystkie zdarzenia miały miejsce na terenie Wałcza w godzinach popołudniowych. W ciągu trzech tygodni poszkodowane zostały cztery kobiety. Sprawca za każdym razem działał podobnie: uderzał w głowę i zabierał torebkę. Pokrzywdzone traciły dokumenty, karty płatnicze, telefony i pieniądze. Jedna z kobiet w wyniku wyszarpnięcia torebki utraciła równowagę i przewróciła się, doznając obrażeń, w następstwie których trafiła do szpitala.

Policjanci od chwili pierwszego ataku natychmiast podjęli działania celem zidentyfikowania sprawcy. Dzięki ich intensywnej pracy w miniony weekend mężczyzna został zatrzymany.

W prokuraturze przedstawiono napastnikowi w warunkach recydywy zarzuty rozboju, uszkodzenia ciała i kradzieży. Zagrożenie karą wynosi nawet 15 lat pozbawienia wolności. Sprawa trafiła do sądu, gdzie zapadła decyzja o aresztowaniu sprawcy na trzy miesiące.

(KPP Wałcz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone