Zamknij
REKLAMA

65 policyjnych interwencji w jedną noc!

11:49, 08.08.2019 | KPP w Pile
REKLAMA
Skomentuj

Zakłócenia porządku, awantury domowe i próby samobójcze to część ze zgłoszeń, na które reagowali policjanci podczas minionej doby. W tym czasie interweniowali aż 65 razy, głównie w ramach interwencji domowych.

 Uratowali też dwóch mężczyzn, którzy chcieli odebrać sobie życie.

Ostatniej nocy dyżurny odebrał zgłoszenie o tym, że w mieszkaniu przy ulicy Kolbe w Pile jeden z domowników wybił szybę w oknie, biega, krzyczy i grozi domownikom. Policjanci błyskawicznie dotarli na miejsce, gdzie czekała już zdenerwowana rodzina. Po chwili zatrzymali agresywnego mężczyznę, który został odizolowany od rodziny.

Kolejne zgłoszenie wpłynęło od zdenerwowanej kobiety, która zaalarmowała, że jej syn chce popełnić samobójstwo. Zgłaszająca dodała, że chłopak jest bardzo agresywny i się awanturuje. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce, uspokoili matkę oraz jej syna. Gdy opanowali sytuację, do mieszkania przyjechały służby medyczne. Chłopak został przewieziony do szpitala.

Przed północą kolejna roztrzęsiona kobieta poinformowała służby ratunkowe, że jej 38-letni syn chce targnąć się na swoje życie. Według zgłaszającej mężczyzna znajdował się w jednym z pomieszczeń, głośno krzyczał i okaleczył się w szyję. Zrozpaczona kobieta prosiła o pomoc, krzyczała, aby policjanci ratowali jej syna.

Mundurowi po chwili byli już na miejscu. Bez wahania podbiegli do mężczyzny i go obezwładnili, zabierając mu nóż. Desperat był bardzo agresywny. Policjanci zauważyli krwawiącą ranę w okolicy tętnicy szyjnej. W związku z tym, że jeden z funkcjonariuszy jest ratownikiem medycznym, zaopatrzył ranę na szyi i zatamował krwawienie. Mężczyzna chwilę później był już w szpitalu. Policjanci, którzy pomogli mężczyźnie, tylko minionej nocy interweniowali aż 17 razy.

Minionej nocy mundurowi zatrzymali również złodziei sklepowych oraz poszukiwanych.

To tylko kilka interwencji, do których doszło ze rody na czwartek. Doświadczenie, profesjonalizm i szybkie działania policjantów z pilskiej komendy zapobiegły wielu tragediom...

(KPP w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone