Trzecia porażka zawodniczek Enea Basket Piła

09:18, 28.10.2020 Enea Basket Piła
Skomentuj fot. Enea Basket Piła fot. Enea Basket Piła

Wczoraj żeński zespół Enea Basket Piła poniosły trzecią porażkę na parkietach drugiej ligi kobiet, ulegając zespołowi MKS MOS Konin 43-73.

Od początku mecz nie układał się po myśli naszej drużyny. W oczy rzucała się przede wszystkim bardzo niska skuteczność zawodniczek pilskiego zespołu, co przyczyniło się do zdobycia jedynie 17 punktów do przerwy. Przy dobrej, solidnej grze bardziej doświadczonych przeciwniczek nasze dziewczyny nie miały za wiele do powiedzenia w tym meczu.

W 3. i 4. kwarcie obraz spotkania niewiele się zmienił. Momentami gra pilanek wyglądała nieco lepiej, szczególnie gdy trener zespołu z Konina pozwalał grać swoim rezerwowym. Koszykarki MKS MOS Konin miały mecz pod kontrolą, a zawodniczki z Piły wciąż nie mogły złapać odpowiedniego rytmu, aby nawiązać równorzędną walkę z zawodniczkami z "wyjściowej piątki" rywalek.

Punkty w meczu zdobyły: Julia Kowalska 9, Paulina Adamowicz 8, Dominika Starczewska 8, Natalia Piątek 7, Alicja Bąbińska 5, Michelle Chura Quispe 4, Weronika Nadskakuła 2.